Вихідний термінал вузла обміну повідомленнями з декількома з'єднаннями

Що відбувається при підключенні декількох з'єднань до одного вихідного терміналу на вузлі.

Я не можу знайти документацію IBM з цього приводу, але набір інструментів не заважає мені це робити.

enter image description here

Це лише один приклад, але я хотів би знати поведінку взагалі, коли ви робите це в будь-який вузол, а не тільки вхідний вузол ...

Я знаю, що є вузли порядку потоку, які можна використовувати, і я знаю, що ви можете помістити вузли у відповідність один з одним.

Мене зацікавила документована поведінка IBM про те, що відбувається, коли ви робите це, і будь-яку іншу інформацію, яку ви можете надати мені з цього досвіду і т.д.

1

1 Відповіді

Розділ "Керівництво", в якому пояснюється поведінка тут . З посібника:

Ви можете підключити один вхідний термінал одного вузла   термінал більш ніж одного вузла (це відоме як розгортання). Якщо ти зробиш   це, те саме повідомлення поширюється на всі цільові вузли, але у вас є   немає контролю над порядком, в якому проходять наступні шляхи через   потік повідомлень виконується (за винятком вузла FlowOrder).

     

Ви також можете підключити вихідний термінал декількох вузлів до одного   вхідний термінал вузла (відомий як вентилятор). Знову ж таки, повідомлення   які отримані цільовим вузлом, не отримані в будь-якому гарантованому порядку.

Переконайтеся, що у вас є версія Інфоцентру, яка відповідає вашій версії брокера! Вище наведене з Інфоцентру v7.0. Інформаційні центри для кількох версій WebSphere Message Broker доступні тут в онлайн і завантажуваних форматах.

1
додано
Дякую! Я шукав всю цю документацію, і не міг знайти цю сторінку! Точно те, що я шукав!
додано Автор kralco626, джерело
Я збираюся додати примітку тут, що я дізнався при реалізації цього: Якщо шлях WMB вирішує спуститися спочатку кидає помилку, другий шлях не буде виконуватися. Це має таку ж поведінку, як і вузол порядку потоку, тільки що він не гарантує замовлення. Перший шлях не може кинути помилку, інакше другий не буде виконаний.
додано Автор kralco626, джерело
Це звучить, як це має сенс, оскільки я думаю, що це те, що відбувається для вузла порядку потоку теж ... Було б добре, якщо він згадав цю проблему на цій сторінці документації. Хоча я не впевнений, що щось подібне до запису до файлу трасування буде відкинуто?
додано Автор kralco626, джерело
Радий, що це допомогло! Я більше спеціаліст з MQ, тому я завжди радий, коли можу відповісти на питання WMB. Ще краще, якщо я можу відповісти на нього правильно! ;-)
додано Автор T.Rob, джерело
Я думаю, що це може навіть вийти за рамки того, що ви описуєте. Моє розуміння (і я не є фахівцем WMB, так що це може бути неправильним) полягає в тому, що збій на будь-якому шляху призведе до відкату на всіх шляхах, а потім до обходу шляху відмови. Це означає, що якщо другий шлях не вдасться, перший шлях поверне назад будь-яку транзакційну активність , навіть якщо вона інакше виконана належним чином.
додано Автор T.Rob, джерело
Ні, тільки транзакційна діяльність може бути відкинута назад. Речі, що відбуваються за межами точки синхронізації, такі як сліди або журнали, збережуться.
додано Автор T.Rob, джерело