Тестування Unit Django повертає код виходу = 0 для пропуску та невдачі

Мої тести з блоком Django повертають вихідний код = 0 для тестових одиниць (які проходять) і для тестових одиниць (які не виконуються).

Оскільки код виходу дорівнює 0 у обох вищезазначених випадках, я не можу кваліфікувати побудову як успіх або невдачу в моєму скрипті. Будь-яка причина, чому це так?

Django Версія: 1.3.0 Версія Python: 2.6.6 Linux 2.6.35-28-generic # 50-Ubuntu SMP Fri Mar 18 18:42:20 UTC 2011 x86_64 GNU/Linux

1
У мене дуже раптом є така ж проблема.
додано Автор jMyles, джерело

2 Відповіді

з документів :

Зверніть увагу, що код повернення для скрипту тестового бігу складає 1 для будь-якого   кількість невдалих і помилкових випробувань. Якщо всі тести пройдуть, то   код повернення дорівнює 0. Ця функція корисна, якщо ви використовуєте   тестовий бік сценарію в скрипті оболонки і необхідно протестувати на успіх або   невдача на цьому рівні.

чи може щось стати не так? Ви обертаєте команду тесту у щось інше, яке повертає 0?

1
додано

Я побіг у цьому питанні, використовуючи django-testcoverage. Після вимкнення Django-testcoverage

python manage.py test 

вийшов із кодом повернення 1, коли відбулися збої.

1
додано
а через пару років проблему повернули. Схоже, що успішні повноцінні бібліотеки можуть працювати довше, ніж їх вікна технічного обслуговування, чи так?
додано Автор Phlip, джерело
ІТ КПІ - Python
ІТ КПІ - Python
625 учасників

Канал обговорень про всякі штуки зі світу пайтону. Прохання: 0. мати повагу одне до одного; 1. не матюкатися в сторону людей; 2. не захламляти тред повідомленнями по одному слову;