Як я можу симулювати функцію перетягування за допомогою зміни чотирьох пальців iOS 5?

У мене немає доступу до iPad, що працює під керуванням iOS 5 (і оскільки Apple не дозволяє знизити рейтинг (!), Я не збираюся модернізувати тестовий пристрій).

Як я можу використовувати симулятор, щоб протестувати 4-пальмову функцію перетягування додатків, нову для iOS 5? Це можливо?

Дякую

3

1 Відповіді

In iOS4.3 you could enable "Multitasking Gestures" from Settings > General so long as your iPad is in developer mode (Xcode > Organiser > Devices > [Your iPad] > Use for development) for which you need an iOS dev subscription, I think.

Apple лише дозволила це для розробників, і iOS5 більше не дозволяє це для iPad 1 (навіть для розробників, що дуже розчаровує).

http://downloadsquad.switched.com/2011/03/14/enable-ios-4-3-gesture-controls-on-your-ipad-with-free-xcode-3-d/


У Симуляторі можна імітувати 4-пальцеве перетягування за допомогою програми, двічі торкніться кнопки додому, а потім виберіть наступну програму. Порядок застосування та перехід різні, але функціональність в основному однакова. Я точно не знаю про цю функцію, яку ви намагаєтеся протестувати?

4
додано
Звичайно, повторне включення в iOS5 - це простий Cydia Tweak. Також ви можете повторно ввімкнути мультитач на одному iPad 1 з iOS5 без розбиття на джейлбрейк. Технологія насправді використовує redsn0w, просто замість того, щоб повідомити про втечу з в'язниці та встановити Cydia, він встановлює єдиний налаштування без втечі з в'язниці. інструкції
додано Автор Ian, джерело
@Trendman - ви повинні мати змогу використовувати режим розробника Xcode, оскільки ви все ще працюєте на пристрої iOS 4. Якщо ви чомусь не уникаєте "використання для розробки" на своєму тестовому пристрої?
додано Автор Ian, джерело
@Triedman Моє погане, я неправильно розповіла версію, яку виконували. 4.2.1 не має 4-пального коду жесту взагалі, тому його неможливо ввімкнути. Доки ви не зможете запустити на пристрої нову версію iOS, я не думаю, що ви взагалі зможете це зробити.
додано Автор Ian, джерело
Спасибі, я не знав про це. На жаль, я використовую свій IPad за допомогою версії 4.2.1, і його потрібно зберігати таким чином, щоб перевіряти всі наші інші додатки.
додано Автор Tom Redman, джерело
@ Я, я використовую iPad для розробки за допомогою XCode. Запускається 4.2.1, який, як видається, не має багатоконтактного жесту, доступний у розділі Загальне> Налаштування.
додано Автор Tom Redman, джерело
IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.