Чи існують які-небудь приклади складання коду C # з використанням Mono, так що exe може працювати з підтримкою клієнта Google?

Я знайшов прес-реліз, в якому говориться, що Mono тепер підтримує компіляцію для рідного клієнта. Незрозуміло, чи це доступно лише з окремої вилки типу github, або як частина стандартного розподілу.

Я створив розповсюджений монохромний вилка, але мені не вдалося знайти ніяких прикладів того, як створити виконуваний файл корінного клієнта, щоб я міг запустити його в Chrome.

Хто-небудь знає про прикладі проекту, чи можете ви навести приклад того, як створити програму Mono для NaCl?

8

3 Відповіді

Я думаю, що деякі зміни можуть бути витіснені, але на сьогоднішній день (11/16/11) є, безумовно, виправлення, які все ще залишаються лише в гліфт-форм ( https://github.com/elijahtaylor/mono/ ). Щоб створити mono для nacl, дотримуйтесь інструкцій у каталозі mono/nacl ( https://github .com/elijahtaylor/mono/tree/master/nacl ). Ви хочете виконати моно, який створить моно, який можна вбудувати у ваш модуль NACL і може JIT-скомпілювати збірки .NET. (Є також компілятор моно AOT, який працює на linux/mac і генерує модулі nacl, але я впевнений, що він не працює прямо зараз, оскільки ніхто не використовує та не тестовує його).

Див. Nacl/test/my.c і mono/mini/fsacheck.c для прикладів того, як викликати час виконання моно до JIT-коду з вашого модуля nacl. В інтерфейсі браузера вам доведеться придумати свій власний шлях (наприклад, перець та/або nacl-кріплення), щоб отримати біт-код у ваш модуль NACL.

4
додано
Чи є якісь оновлення щодо цієї ситуації?
додано Автор Janus Troelsen, джерело
Там не було багато діяльності; зміни x86 були прийняті вгору, а не зміни ARM. Слід все ж таки мати можливість побудувати і використовувати вилку, але я б очікував, що для вирішення цієї проблеми є кілька питань. Якщо ви зацікавлені, ви можете спробувати, а потім задавати більш конкретні питання тут або на [email protected]
додано Автор Derek, джерело

This post from March 2012 indicates that Chrome 19 has Native Client support for Embedded Mono

Тепер доступні версії моно для рідного клієнта для завантаження   SDK. Вони складені glibc і libmono приходить як   динамічна бібліотека Тільки для pepper_19 та вище моно доступне.

     

Зауважте, що ви повинні зберігати ваші пакети pepper_X та naclmono_X синхронізовано   (тобто не оновлюйте його, не оновлюючи іншого), або ви, ймовірно, будете   бути не в змозі запустити отримані побудовані зв'язки. Нові моно версії що   відповідність даного SDK має бути доступною протягом декількох годин після створення нової SDK   доступний.

     

На даний момент підтримується лише вбудований Mono у Native Client   (http://www.mono-project.com/Embedding_Mono).

3
додано

Я не впевнений, що він був потоковом в сховище Mono, але там вилка, яка працює на NaCl тут: https: //github.com/elijahtaylor/mono Зауважте, використовуйте на свій страх і ризик!

3
додано