Програма WPF, бібліотека C # та VS 2008 Professional - програма профілювання/практика?

У мене велика програма WPF, яка використовує спеціальну бібліотеку C#, розроблену у VS 2008 Professional. Який найкращий спосіб знайти витоку пам'яті, інакше прикласти програму через профіль-програміст?

Я не можу використовувати інструменти "Аналізувати", оскільки це не є частиною мого видання VS (WTF?), І я тільки змогли знайти WPFPerf інструмент, який є хорошим, але не дає багато емпіричних даних про продуктивність моя заявка Які інші інструменти/практики я мушу дивитися?

0

3 Відповіді

dotTrace made by JetBrains (maker of ReSharper) is pretty good.

0
додано

Для профілювання продуктивності ви можете використовувати один з безкоштовних компіляторів.

EQATEC is a good profiler with freeware variant. Has some limitation in free version though.

SlimTune is a very nice open source performance profiler.

Що стосується профілювання пам'яті, я не використовував жодних вільних, але ви могли б подивитися на це CLR Profiler для .NET Framework 4 ( Випущений CLRProfiler V4 ).

0
додано
Я користуюся CLR Profiler для .NET для гарного ефекту - не найприємніших інтерфейсів користувача (але ви не отримаєте "замість цього", як ми говоримо на північ).
додано Автор Shaun Wilde, джерело

Спробуйте автономний профілі для VS 2008 . Ви можете виконувати профілювання ефективності та профілювання GC. Версія 2010 може також використовувати профіль потоку. Ось деякі посилання на те, як його використовувати:

Збір даних виконується за допомогою командного рядка, але ви можете проаналізувати журнали профілювання у Visual Studio.

0
додано
var chat = new Chat();
var chat = new Chat();
642 учасників

Обсуждение вопросов по C# / .NET / .NET Core / .NET Standard / Azure Сообщества-организаторы: — @itkpi — @dncuug