Оптимізуйте HTML-сторінку з TON посилань

Я підтримую сторінку HTML, яка містить список посилань на фотогалереї. Протягом останніх кількох років вона перейшла з невеликої сторінки в список, який містить СЕРЕД Одних посилань. Мій страх полягає в тому, що це вплинуло на SEO загальної сторінки; будучи взаємообумовленим павуками як фермою зв'язку. Звичайно, у мене немає реального способу точно знати, але я почав підозрювати.

Чи існує ефективний простий спосіб мати велику кількість посилань у спосіб, який користувач все ще може прокручувати? Хоча наявність сотень посилань однією з вершин інших, можливо, не найкращим способом, його легко знайти, оскільки всі вони в хронологічному порядку. Я дивлюся, щоб з'ясувати спосіб, що я можу тримати сторінку простіше, не створюючи додаткових кошмар для себе.

Одна ідея, я мав використовувати XML, щоб зберігати посилання та використовувати якийсь випадаючий список, щоб, коли павук вдарив сторінку, він не побачив гори посилань, просто посилання на XML

1
Ви можете передати їх в окремі divs залежно від того, як ви хочете їх сортувати. Можливо, ви зможете додати спадне меню, щоб надалі забезпечити приємний користувальницький інтерфейс для вашого веб-сайту, який відображатиме лише вміст кожного розділу залежно від обраного користувача.
додано Автор vishakvkt, джерело

2 Відповіді

Використовуйте скрипт "пейджер" для показу, скажімо 10 за раз. Вони доступні в кожній веб-структурі або ви можете швидко зламати свій власний.

2
додано
Дякую за всі коментарі! Я спочатку розглядаю цей спосіб, оскільки, як видається, я зможу здійснити це найпростіше, і мені подобається ідея пейджинга.
додано Автор Rob Kam, джерело

... як про це. Покладіть посилання в окремі файли (або якимось чином зберігайте їх за межами сторінки, db, плоским файлом тощо) і завантажуйте їх за допомогою ajax-дзвінка за потреби. Скажімо, щось на кшталт кнопки «Категорія A», при натисканні завантажує посилання в розділ div. Це повинно зберігати вигляд для павуків.

Then there's this: http://www.robotstxt.org/meta.html and this: http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow

1
додано