Чи можна дізнатися, коли iFrame із вмістом крос-сайту закінчив запит ajax?

У мене є сторінка, яка використовує iframe, який відображає вміст з іншого сайту. Цей вміст - це майстер, кнопка вперед/назад і т. Д. Зміст оновлюється через ajax. Я намагався різні речі, щоб отримати сторінку, щоб прокрутити назад вгору, коли користувач натискає наступну кнопку. Найімовірніше, робота полягає в тому, щоб долучити функцію до події ajaxSuccess так:

    $('#eyeFrame').ajaxSuccess(function() {
        alert('Triggered ajaxSuccess handler');
    });

Але це ніколи не звільняло. Схоже, що нічого я не можу зробити, щоб взаємодіяти з цим вмістом всередині iframe, або визначити, чи вийшов IFRAME з деякої ajax. Це правильно, чи є спосіб це зробити, що я не бачу?

2
@Неально, здається, що це буде працювати, але швидкий пошук змушує мене вірити, що єдині Інтернет-дзвінки, які я зможу побачити у мого JS, будуть в моєму домені. Ви отримали будь-які посилання, які б показали мені всю мережеву діяльність від JS?
додано Автор jcollum, джерело
@Neal Я додав цей код: $ ("# eyeFrame"). Bind ({ajaxStart: function() {alert ('ajaxStart');}}); , але воно не спрацювало, коли я виконував деякий матеріал з ajax в межах iframe.
додано Автор jcollum, джерело
Подивіться на консолі JavaScript для будь-яких мережевих з'єднань.
додано Автор Neal, джерело

1 Відповіді

If the iframe location belongs to the same domain, you can use $('#eyeFrame').load(function(){/* */}); There are some drawback anyway http://api.jquery.com/load-event/

Для іншого домену я не знаю про рішення.

1
додано
@topek Я вже подивився на postMessage раніше, думаю, що мені потрібно мати контроль над вмістом з іншого домену, щоб використовувати його.
додано Автор jcollum, джерело
За іншим домену немає рішення через безпеку браузера.
додано Автор Kevin B, джерело
однак, завантаження не спрацьовує, коли виклик ajax із сторінки всередині iframe звільнений. Це не те, що ми зможемо прослухати з батьківської сторінки.
додано Автор Kevin B, джерело
Ви можете за допомогою postMessage , якщо браузер підтримує це
додано Автор topek, джерело
так ось що я забув сказати
додано Автор FreeCandies, джерело
ІТ КПІ - JavaScript
ІТ КПІ - JavaScript
504 учасників

співтовариство javascript розробників в Telegram