Чи можна запустити діалоговий фрагмент із уподобань в PreferenceActivity?

Я перетворюю свою програму для використання пакета сумісності v4 і фрагментів. Я до сих пір досягла успіху, але мені потрібно запустити діалогове вікно DialogFragment зі списку параметрів PreferenceActivity . Оскільки в бібліотеці сумісності не існує фрагмента PreferenceFragment, я використовую PreferenceActivity . Чи можна отримати посилання на менеджера фрагментів і зателефонувати за DialogFragment або мені просто потрібно продовжувати користуватися старим діалоговим вікном, якщо мені потрібен діалог із налаштувань?

12
Чи можна запитати, як ви запускаєте функцію preferenceActivity всередині фрагмента? Чи ваша основна діяльність - це діяльність?
додано Автор electrichead, джерело

1 Відповіді

Не без стрибків через обручі.

Ви можете зробити дуже просту діяльність з єдиною метою запуску DialogFragment. Якщо ви зробите це, вам доведеться закінчити() цю активність, коли діалогове вікно DialogFragment було відхилено.

7
додано
Це найкращий вибір, якщо ви не використовуєте той самий Діалог в іншому місці. Навіть з жертвоприношенням я не міг знайти хороший спосіб визначити, коли діалог був відхилений за межами DialogFragment, що призвело до більшої кількості хакі.
додано Автор roflharrison, джерело
Дякую. Я дам вам честь за відповідь. Існує ніякого способу зробити це без деяких великих злому, як ви сказали. Я просто притримувався використання стандартних діалогів з перевагами дій, тому зараз є кілька зайвих діалогів.
додано Автор ssuperz28, джерело
android_jobs_ua
android_jobs_ua
120 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению Android. Здесь всё: full-time, part-time, remote и разовые подработки.

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.