Пропоновані пропозиції щодо переробки завантаження файлів> зберігання -> резервного потоку

Я працюю на комерційному веб-сайті, де завантажуються відеофайли, як правило, 4-10 Мбайт, і приблизно 200 Мб варто кожного місяця. Відео не оприлюднюються, вони завантажуються для перегляду певною людиною.

Наразі відвідувачі завантажують відео через скрипт PHP, який зберігає файл у каталозі веб-сервера та повідомляє адміністратора за посиланням безпосередньо до файлу, де адміністратор може переглядати/завантажувати.

Кожна пару місяців копія взята з цього каталогу і віддається адміністратору, тоді каталог видаляється, тому сайт не використовує забагато місця. Ця копія потім додана до резервної копії на іншому сервері.

Що буде кращим потоком? Я думаю, що ми можемо завантажити їх у службу зберігання файлів у хмарі, а не на саму веб-сервер. Це зніме першу пару кроків і навіть може замінити їх резервну копію ...

0

1 Відповіді

Amazon's S3 Storage pricing looks like it'd be quite reasonable for your application. You'd be in the lowest usage tiers on all their categories:

Storage Pricing
           Standard Storage  Reduced Redundancy Storage
First 1 TB/month  $0.140 per GB    $0.093 per GB

Request Pricing
PUT, COPY, POST, or LIST Requests  $0.01 per 1,000 requests
GET and all other Requests     $0.01 per 10,000 requests

Data Transfer Pricing
Data Transfer OUT
First 1 GB/month   $0.000 per GB
Up to 10 TB/month   $0.120 per GB

"Знижена надмірність" пропонується забезпечити чотиризначні (99,99%) доступність - що приблизно дорівнює приблизно 53 хвилинам часу вниз кожного року. Досить добре. У "Стандартному сховищі" було достатньо дев'ять у своєму калькуляторі ціноутворення Підказка про те, що ви можете припустити, що катастрофічні події можуть призвести до знищення вашої дані Це буде варіант, який я б вибрав, якщо я збираюся уникати резервних копій цілком і покладатися на Amazon для резервних копій.

Припустимо, після двох років експлуатації та подвоєного щорічного зростання: 1000 Мегабайт завантажень на місяць: 12 Гб пам'яті, тобто менше 2 доларів на місяць для зберігання в кінці двох років. (Це буде дешевше раніше потім.)

Ваші запити PUT будуть настільки рідкі (40-120 на місяць), які ви можете зробити а також прикидаються, що вони 0 дол. США на місяць.

Ваші запити GET будуть настільки рідкі (80-240 на місяць, припускаючи, що обидва завантажувач та призначені глядачі завантажувати вміст щоразу) ви також можете прикинутися, що вони вільні назавжди. (Пені за 10 000? Вау.)

Якщо ви приймаєте два гігабайти даних кожен місяць (це два роки від Позиція зростання удвічі-року - 200 мегабайт стає 400, 800, і припускають як завантажувач відео, так і призначений переглядач завантажують кожне відео рівно один раз, це 1600 мегабайт), це буде ще 0,24 дол. на місяць.

Припускаючи пристойні темпи зростання і дивитися два роки на майбутнє що виглядає накопичене сховище, це буде приблизно 2,25 дол. США на місяць за витрати на хостинг даних.

Але зберігання S3 має сенс лише у тому випадку, якщо ви готові змінити існуючі інструменти для завантаження в відділення для зберігання S3. Вам, можливо, доведеться докласти більше зусиль, щоб ваш призначений глядач "переглядав" вміст - найпростіший спосіб може тимчасово завантажувати вміст з ковша S3 на ваш веб-сервер, щоб запропонувати його повторно завантажити вашим глядачам - або вам може знадобитися написати інструмент, який розмовляти S3 , щоб завантажити вміст безпосередньо на ваш робочий стіл перегляду (Є бібліотеки для Python і Ruby, ймовірно, також інші; інструмент s3cmd також може бути корисним для швидких і брудних інструментів.

0
додано