Expresso Store - додайте SKU продукту до заголовка сторінки на сторінках інформації про продукт

Я намагаюся автоматизувати вихід SKU у заголовок сторінки для всіх моїх сторінок продукту з причин SEO, однак я намагаюся про те, як це зробити.

Я використовую SEO Lite для виведення заголовків сторінок і спробував виконати такий код:

<title>{title} {if store_product_sku}{store_product_sku}{/if} {site_name}</title>

Який, здається, не працює, тому що я припускаю, що мені потрібен канал: тег записів або магазин: тег продукту, однак пробравши різні комбінації цих файлів, жоден з них не працює, будемо вдячні за будь-які ідеї, ось інший код, який я отримав спробував:

<title>{title}{exp:channel:entries}{exp:store:product}{if store_product_sku}{store_product_sku}{/if}{/exp:store:product}{/exp:channel:entries} {site_name}</title>
2
Для першого рядка ви можете змінити store_product_sku на {product_details: store_product_sku} . Для другого рядка, якщо працює {title} , то IMO, ви вже перебуваєте exp: channel: записи, тому ви вже дублюєте його. Інший спосіб виглядає чудово.
додано Автор Bernard Dy, джерело

1 Відповіді

Я збираюся поставити свій коментар як відповідь.

Для першого рядка ви можете змінити store_product_sku на {product_details: store_product_sku}

Для другої лінії, якщо працює {title} , тоді IMO ви вже перебуваєте в exp: channel: entries , щоб ви дублювали його, тому може не працювати правильно. Інший спосіб виглядає чудово.

Also you can use short tag {sku} so you need to change store_product_sku to sku

3
додано
Спасибі, я мав ту ж проблему, що і Нік. Мені довелося скористатися коротким тегом {sku} , оскільки {product_details: store_product_sku} і {store_product_sku} не працювали для мене.
додано Автор sequentiallee, джерело