jQuery не працює

Я є новим для EE.

Моя проблема полягає в тому, що я не можу завантажити jQuery до мого шаблону.

I created a template in global/footer, then added just before the </body> tag the following:

<script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.10.2/jquery.min.js"></script>
<script src="{path='scripts/bootstrap'}"></script>
<script src="{path='scripts/brand'}"></script>

I also tried to link the file with {theme_folder}.

I searched everywhere (here, EE Forums...), seems like nobody has the same problem.

Maybe I just don't see it and it's really a simple error in my code.

Thanks in advance.

1
Чи працює це без використання шаблонів ?? Спробуйте використати ваш браузер і проаналізувати вихідний код, щоб перевірити правильність шляхів.
додано Автор Jonas Pegerfalk, джерело
Я спробую. Це не спрацьовує, навіть якщо я просто вставлю код безпосередньо в тег section .
додано Автор user2747, джерело

1 Відповіді

Ви не згадаєте, чи відображається текст/код на екрані? В цьому випадку ви можете налагоджувати в інспектора браузера, щоб з'ясувати це питання з доріжками або JS помилки, які можуть бути запобігають jQuery для запуску. Таким чином, я припускаю, що це не робить на екрані, і на основі інформації, наданої Вами, у вас є «глобальний» групи шаблонів за допомогою шаблону під назвою «виноска».

Спробуйте отримати доступ до цього безпосередньо на URL /index.php/global/footer. Це має зробити цей шаблон.

Якщо це не так, ви використовуєте зовнішні файли або редагуєте шаблон безпосередньо в інтерфейсі EE (Database)?

Якщо шаблон є зовнішнім файлом, ви впевнені, що шлях правильний? Чи правильно відображаються ваші шаблони за допомогою зовнішніх файлів?

Якщо ви можете отримати індивідуальний шаблон для візуалізації, у вашому батьківському/root-шаблоні є шаблон/global/footer. Якщо у вас є група шаблонів під назвою "site" і шаблон з назвою "index", і ця група шаблонів встановлена ​​за умовчанням, переконайтеся, що у вас є:

{embed=global/footer}

... і ти маєш добре йти.

На припущенні це (і було) перетворення лінії JavaScript в лінію на виході браузера, і це інші рядки, з якими ви стикаєтесь, ви посилаєтеся на тег шляху, що означає, що це також шаблони. Таким чином, у вас є група шаблонів під назвою "скрипти" і шаблони під назвою "завантажувальний" та "бренд". Це шаблони, які не вказують на зовнішні файли в іншому місці вашого збірки - чи це навмисно? Ви згадали {theme_folder} , тому я не вважаю.

Почніть із жорсткого кодування URL: /themes/site_themes//scripts/bootstrap.js (якщо вірно, що URL-адреса вашого сервера). Якщо це працює, перетворіть на змінну (у файл config.php), яку ви зможете використати на своєму сайті та шаблонах.

2
додано
Ні, це звучить як ваша системна папка для EE, а не корінь вашого сайту (наприклад, URL-адреса домашньої сторінки). Ви вказали, що jQuery не завантажується, чи можете ви уточнити, чи ви маєте на увазі свій користувацький JS або фактичну бібліотеку JQuery? Ви також стверджуєте, що джерело відображає файли коректно, тому нічого поганого з патчем. Чи немає помилок в JS я припускаю?
додано Автор Owen, джерело
Спробуйте перевірити файл конфігурації EE для перевірки налаштувань кореневих шляхів сайту. Всередині index.php теж.
додано Автор Jonas Pegerfalk, джерело
У мене в "глобальній" групі шаблонів за замовчуванням: індекс, заголовок, нижній колонтитул. Заголовок та нижній колонтитул включаються до індексу за допомогою embed , як і ви. Але навіть якщо вихідний код показує, що JS успішно включено в script , він все одно не працює. Я редагую шаблони в області адміністратора, а не в файлах.
додано Автор user2747, джерело
Шаблони "bootstrap" та "brand" мають тип JS. Я бачив це на іншому посту тут у StackExchange. Я також намагався використати {theme_folder} і включити його в файли - все ще не працює, хоча вихідний код відображає це правильно (шлях та вміст файлу). П.: EE знаходиться в/ee/папці мого сайту. Якщо щось змінюється ...
додано Автор user2747, джерело
"URL-адреса в кореневому каталозі вашого сайту": " mysite.com/ee/" ; вірно, чи не так?
додано Автор user2747, джерело
Немає помилок. У вихідному коді все добре. Але це навіть бібліотека jQuery, яка не працює (посилання APIS Google).
додано Автор user2747, джерело