Cartthrob - Quick View/Quick Buy

Мені потрібно додати функцію швидкого перегляду/швидкого придбання на сторінку продуктів мого клієнта. В основному, коли вони натискають кнопку "Швидкий купівля", слід відобразити модуль/розділ, що містить інформацію про продукт, і кнопку "Придбати". Мій клієнт, скоріше, матиме це, ніж окрема сторінка продукту продукту. Чи є рекомендований спосіб зробити це? Я думав, що я міг би передавати ідентифікатор продукту як параметр у дзвінку, щоб відкрити модаль і мати функціональність продукту, приховану в модальному розділі.

Я додав код нижче.

  <!-- product with call to modal -->
  {exp:channel:entries channel="assets" dynamic="no" sort="asc" category="22" limit="1" entry_id="23"}
 
 • Date: {asset_date}
 • Price: {product_price}
 • Status: Available
 • Reserve Asset
 {/exp:channel:entries}

  <!-- product details modal content -->
  {exp:channel:entries channel="assets" category_id="22" limit="1"}
   {exp:cartthrob:add_to_cart_form id="add-cart" entry_id="{entry_id}" no_tax="{no_tax}" no_shipping = "{no_shipping}" return="checkout/view_cart"} 
    
 • Date: {asset_date}
 • Price: {product_price}
 • Status: Available
 • <button type="submit" class="btn btn-primary btn-sm">Reserve Asset</button>
   {/exp:cartthrob:add_to_cart_form} 
   {/exp:channel:entries}
0

1 Відповіді

Я можу не зрозуміти, але чи є ваш div модальним чи ні, це не така угода - у вас просто є (інша) форма add_to_cart разом з усіма потрібними вам деталями.

0
додано
@Hurjas Як ви встановили це? Не могли б ви надати мені код?
додано Автор PabloG, джерело
Hurjas - Я думаю, що ваша основна проблема є більш структурною - чому вам потрібні два циклу записів записів (з різними параметрами!) - я б обернув все це в одному циклі записів каналу. Я збираюсь вгадати, що ваша проблема полягає в тому, що ваш запис другого каналу не має динамічного параметра = "ні" або "entry_id" тощо ... (Звичайно, ще краще, можливо, використовувати стиснути, щоб встановити всі дані для змінного пошуку, але це виходить за межі обсяг цього питання!)
додано Автор Pierre Spring, джерело
Не хвилюйся. З EE це найчастіше - відступаючи назад і дивлячись на більшу картину, дійсно може допомогти. Стих - це величезний стрибок для EE Dev після того, як ви його обробите. Удачі!
додано Автор Pierre Spring, джерело
Дякую, Джеремі. Дякую за вашу відповідь. Це те, що я думав, але у мене виникають проблеми, що передають entry_id чомусь. Працює добре, якщо я використовую entry_id_path і хочу перейти на сторінку деталей. Але модаль не збирає ідентифікатор. Я оновив початковий запис з кодом, який я написав, щоб отримати це. Я залишив модальні діви в наведеному вище фрагменті, щоб зробити його більш чистим. Якщо у вас є час, щоб подивитися це, це було б чудово. Я ціную ваш час.
додано Автор David Hall, джерело
Джеремі, дякую. Ви були на місці. Я трохи її переосмислив. Очистили записи кількох каналів і загорнули все в одному циклі запису каналу, і "швидка покупка" працює як передбачено. Я дивився на Stash, перш ніж ви зробили рекомендацію. Я буду працювати над наступним. Ще раз спасибі.
додано Автор David Hall, джерело