Канал зображень: неможливо завантажити зображення до входу продукту

У мене виникла проблема, що я не можу завантажити будь-які зображення до запису продукту

Помилка консолі, яку я отримую:

XMLHttpRequest cannot load http://www.findsignage.co.uk/?ACT=38. No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. Origin 'http://findsignage.co.uk' is therefore not allowed access. admin.php?S=239ef94834e3801b60655ed166061f89f7044695&D=cp&C=content_publish&M=entry_form&channel_id…:1 Uncaught TypeError: Cannot set property 'innerHTML' of undefined

Дякую

2
Немає нічого спільного з Express Express, просто ExpressionEngine, настройкою каналів та настройкою менеджера завантажень. Перевірте ці два першими.
додано Автор Bernard Dy, джерело

1 Відповіді

Помилка показує, що ви намагаєтесь отримати доступ до вмісту в іншому домені або субдомені за допомогою JavaScript. Зокрема, з наданої вами інформації, я думаю, що причиною проблеми є www , оскільки це розглядається як окремий субдомен і не допускається в політиці перехресної походження.

Переконайтеся, що ви вибрали як findsignage.co.uk або www.findsignage.co.uk як своє повне доменне ім'я та дотримуйтесь його. Дискусія полягає в тому, що краще використовувати, але це насправді не робить занадто великої різниці, якщо ви будете послідовними у своєму виборі.

Погляньте на свою конфігурацію EE та на налаштування каналів зображень і переконайтесь, що всі посилання встановлені на одне місце розташування (один із наведених вище). Це має вирішити проблему міждоменного походження.

3
додано
Це дійсно хороша відповідь! Як і раніше. Я намагався виправити це за допомогою htaccess, так що, якщо www. не було в URL-адресі, переписаний мод додає це. Але не вдалося правильно налаштувати файл htaccess! Хоча це буде гарним виправленням!
додано Автор Gabriel Brito, джерело