Структура щомісячного архіву - шаблон архіву

У мене є канал списку новин/блогу. Я намагаюся використовувати плагін Structured Monthly Archive для досягнення цього. Все, здається, так само, як і слід, проте я постійно отримую помилку 404, коли намагаюся отримати доступ щомісяця.

Моя структура виглядає так: mysite.com/resources/newscenter - це виділяє список сторінок всіх статей новин/блогів

У лівому стовпчику цієї сторінки я отримав кодування плагіна Structure Monthly Archive, показує список архівів, але коли я натискаю посилання [виглядає так: ресурси/newscenter/archives/2014/02] m отримує помилку 404.

Але я можу перейти до: ресурсів/інформаційних центрів/архівів - де він відображає той же список, що й головна сторінка центру новин: ресурси/інформаційний центр

Будь-які думки?

1

2 Відповіді

"No need to rely on Channels to separate your entries"

Ця копія повідомляє мені, що додатки працюють на сторінках Структури, а не з записами зі структурою, як ви вважаєте, що ви використовуєте ваше запитання.

Нижче наведено знімок екрана з Структура щомісячних архівів Devot: сторінка, що показує як потрібні записи для роботи над додатком.

enter image description here

1
додано
О, я б хотів, щоб ви були правильними, але це перше речення на сторінці надбудови: створює щомісячний список архівів на основі Структурних сторінок або Лістин, передаючи ідентифікатор входу. Враховуючи, що він говорить про лістинг, він повинен працювати. Я спробував це в іншому проекті, думаючи, що це може бути сервером, оскільки у мене були проблеми з цим сервером з іншими речами (на жаль, це не моє безпосереднє управління) - і я отримав сторінку для відтворення, але деякі речі були Ще б то не було, як я намагався вибити його поспіхом ...
додано Автор dbkk, джерело

Чому б не зберігати список новин за межами Структури та створювати архів, як звичайно? Ви все ще можете призначити канал вузлу структури, але мати шаблонну групу/news, а потім/news/archive, щоб зробити звичайний розподіл фільтрів.

0
додано
Спасибі, Стівен, друг повернув мене до зоопарку тригерів, і це зробив трюк, перш ніж я побачив це. Дякую, що заспіваєте!
додано Автор dbkk, джерело