Таблиця exp_assets_index_data - MASSIVE

Я працюю з активами2, підключаючись до деяких сегментів S3. На даний момент ми переходимо між одним набором ковшів і іншим, тому я очікую, що наш індекс буде вдвічі більшим, ніж він буде. Але останні звалища бази даних, здається, зростають в геометричній прогресії (він стрибнув з 10.4Mb до 40Mb на тиждень, і є редакційна команда одного, що працює на збірці!), І я думаю, що таблиця assets_index_data - знімок цього ранку говорить мені, що вона має 3,045,452 рядків.

Я був би здивований, якщо б у нас було 10 000 зображень у цих колективних ковшах, так що я не можу зрозуміти, чому цей стіл є таким гігантським - звичайно, він не може бути вірним? Він містить великі групи рядків, які мають один і той же ідентифікатор сеансу - це майже так, ніби кожен раз, коли він індексує елементи, він створює нові рядки, а не оновлює існуючі, що призводить до надзвичайно роздутою таблиці.

Звичайно, я можу бути абсолютно неправильним і, можливо, він повинен бути таким великим, але це не здається правильним і не може продовжувати рости таким чином!

1

1 Відповіді

Активи додають нові рядки кожен раз, коли ви запускаєте індексування. Активи також повинні видаляти рядки, що належать до поточного сеансу, як тільки воно завершиться індексацією (якщо це дозволено виконувати до кінця).

У будь-якому випадку цілком безпечно обрізати цю таблицю, якщо ви не в середині запуску оновлення індексу.

1
додано
Спасибі Андріс - я попрошу команду P&T дізнатися, чи можемо ми щось зробити з цього приводу. Можливо, індекс ніколи не завершується успішно, і тому він не працює належним чином.
додано Автор RemcoGerlich, джерело