Team Foundation Server запитує повноваження входу

Кожного разу, коли я відкриваю VS2010 і або намагаюсь підключитися до Team Foundation Server, він запитує мої облікові дані. Я здійснив кілька широких пошуків цієї проблеми та її рішень (включаючи цей веб-сайт), і ніяких рішень не працює. Після спроби підключитися до Team Foundation Server у VS2010 я отримую таку помилку:

"TF31003: Ви не ввели необхідні облікові дані, або ваш обліковий запис користувача не має дозволу на підключення до Team Foundation Server ... Натисніть посилання Використовувати інші облікові дані нижче або попросіть адміністратора вашого сервера додати відповідні дозволи для вашого рахунок ... "

Я зробив наступне:

Додав обліковий запис Windows із ім'ям, ім'ям користувача та паролем TFS. Додані вхідні дані в "Збережені імена користувача та паролі" з ім'ям, ім'ям користувача та паролем TFS Server. Перейшов до URL-адреси веб-доступу TFS, ввів мої реєстраційні дані для входу та натиснув на кнопку "Запам'ятати мою реєстраційну інформацію" (яка зберігає її в "Збережені імена користувача та паролі"

До цих пір я можу потрапити до свого сервера TFS через Internet Explorer, не маючи повторного введення вхідних даних, але візуальна студія все ще запитує мене про них.

Я використовую Visual Studio 2010 Ultimate Edition у Windows 7.

У кого-небудь є інші можливі рішення?

Дякую.

8

3 Відповіді

Я не зовсім впевнений, чому ви отримуєте помилку, хоча я підозрюю, що на машині, на якому розміщений сервер TFS, існує проблема конфігурації. Я підтверджую, що ваші налаштування користувача правильні.

Оскільки Visual Studio постійно запитує ваш обліковий запис, я мав успіх з методом, викладеним у цьому блозі:

http://coolsubhash-tech .blogspot.com/2010/02/how-to-avoid-recurring-tfs-login-from.html

Не забудьте додати частину домену користувачеві, а також Visual Studio може бути досить суворою, коли мова заходить про ці імена користувачів. Якщо домену немає, ви можете побачити ці проблеми.

9
додано
Він працював для мене, спасибі!
додано Автор Lev, джерело

У мене була така сама проблема, і наступний зв'язок дав мені ключі, як виправити прокляту річ.

  1. Ви повинні абсолютно позбутися цієї гидоти під назвою "Enchanced IE security". У 2008R2 це робиться в диспетчері серверів ("Налаштувати IE ESC")

  2. Перейдіть до IE і переконайтеся, що ваш сервер TFS знаходиться в зоні "локальний внутрішній Інтернет". При необхідності змініть значення за замовчуванням. Я особисто додав домену за замовчуванням (*. Mycompany.local) до списку хостів інтрамережі. Це також допоможе вам з кроком 3

  3. Цей крок має вирішальне значення: багато організацій ставлять псевдонім до сервера TFS, щоб вказати на щось інше, наприклад, ви повинні підключитися до tfs.mycompany.local, але насправді це йде на tfs99xyz50.domain.something. щось. Локальний. Найпростіший спосіб зберегти кредити для такого роду конфігурації - відкрити URL-адресу сервера TFS в IE. IE запропонує вам отримати кредити та дозволить зберегти їх, і ти все закінчиш.

3а. Якщо ви отримуєте доступ до TFS через проксі, також повторіть крок 3 з проксі-адресою.

7
додано
+1 Нарешті, рішення, яке працювало для мене
додано Автор Fabio, джерело
+1 Простий :) Відкриті варіанти Інтернету -> вкладка безпеки -> Локальна сфера внутрішньої мережі -> Кнопка «Сайти» -> Додатково -> Додайте tfs url -> name-pc: 8080 -> Вам може знадобитися не вимагати підтвердження сервера (https)
додано Автор Omgee Cares, джерело

Що допомогло мені очистити кеш IE, а потім знову підключитися до TFS

2
додано
простий, але дуже ефективний!
додано Автор JosephDoggie, джерело