Моделюючи 2000 одночасних з'єднань, чи є апач надійним?

Мені потрібно завантажити тест або імітувати 2K з'єднання з моїм веб-додатком, щоб побачити, як він обробляє завантаження і т. Д.

Якщо я запускаю скафандр apache на своєму ноутбуці, я гадаю, що неможливо імітувати це?

Це означає, що я повинен запускати окремі віртуальні машини, щоб потрапити на сервер виробництва, кожен з яких може мати 200 окремих з'єднань?

Чи буду робити 1 запит x 2K одночасних користувачів?

Або я можу відтворити приблизно 500 х 400, щоб отримати ті ж результати?

5
Подумайте, що ви маєте на увазі 50x40
додано Автор bdares, джерело

2 Відповіді

Ви повинні перевірити бджоли з кулеметами . Це дуже настроюється, і ви можете розкрутити річку мікроконтролерів EC2 що "атакує" ваш сервер. Це винятковий тест на реальний світ. Ви можете експериментувати з одночасними запитами 2000, 200 користувачами, які запитують по 10, 2000, запитуючи 1 ресурс кожен і т. Д. Ви чудово відчуваєте, де є вузькі місця.

Стосовно вартості, це коштує копійки для екземплярів. Це чудовий інструмент. Я знаю багато прикладних програм/сайтів із високим трафіком, які використовують та покладаються на нього.

4
додано

Дуже легко отримати помилкові результати з ab, якщо ви дійсно не знаєте, що ви робите.

Якщо вам потрібно імітувати 2000 одночасних з'єднань, то вам потрібно одночасно відкрити 2000 підключень - прості, як такі. Якщо вам потрібно імітувати 2000 одночасних транзакцій, то вам потрібно одночасно відкрити 2000 підключень, і для кожного з цих з'єднань потрібно одночасно надсилати запит. Єдина VM у хмарі може легко відкрити 2000 одночасних з'єднань з будь-яким Linux або Windows. Незалежно від того, чи програмне забезпечення, яке ви використовуєте (наприклад, ab), зможе обробляти його, залежить від того, наскільки це ефективно.

Однак, якщо ви дійсно запитуєте "Мені потрібно імітувати 2000 одночасних користувачів", то відповідь буде іншою - оскільки ці користувачі можуть або не можуть підтримувати зв'язки, коли вони не використовуються, і більшість з'єднань будуть простоювати в більшості випадків.

1
додано
ІТ КПІ - Java
ІТ КПІ - Java
436 учасників