Wordpress - Динамічно обробляти зображення

У мене є зображення, завантажені в мультимедійну бібліотеку WordPress. Я хотів би показати зображення з текстом, складеним у верхній частині їх, використовуючи PHP GD або щось подібне.

Якщо це був просто старий PHP-сайт, я міг би створити URL-адресу з параметром пошуку для тексту та зосередити його над моїм зображенням за допомогою GD і подати його. У WordPress мені трохи незрозуміло, як це зробити. Я не впевнений, що він добре вписується в поняття "Повідомлення та сторінки".

Я можу виконати програмування самостійно. Я просто шукаю деякі поради щодо того, як розпочати роботу.

Дякую, Карл

1

1 Відповіді

You can do that in WordPress, too. It's mostly just a plain old PHP site. For example, you could create a PHP file that creates the composite given the text and the image and use it like: .

Maybe all of the images are on a particular page or post type. Then you could create a custom page or post-type template that parses the $post->post_content for the images, does the compositing, and alters the image tags to point to the new composited images.

Або, більш загально в цьому плані, створіть фільтр для the_content це робить це для всіх повідомлень.

Можливо, ви зможете зачепитись до системи завантаження WordPress. Коли зображення завантажуються, ви можете створити композицію. Для цього може працювати фільтр wp_handle_upload .

Або ви навіть можете створити роботу з WordPress cron , яка сканує завантаження мультимедіа для нових записів і створює композити потім.

0
додано
Дякую. Я розгляну перші два варіанти. Користувач повинен інтерактивно змінювати текст, тому під час завантаження він не працюватиме. Для першої ідеї я припускаю, що файл PHP буде просто частиною теми або плагіна.
додано Автор Carl, джерело
Ukrainian PHP comunity
Ukrainian PHP comunity
885 учасників

dev-ua/php