Номер порту додатка змінено

Я маю проблему, коли було змінено номер порту додатка (MetaProducts Offline Explorer) (від 800 до 7000) і не знаю, як його можна автоматично змінити.

I trying to run telnet command in the server itself, e.g: telnet the result was a blank command screen. what does this mean? and what is the expected result if the port number is not using by an application?

Що я можу перевірити, чому номер порту змінюється?

дякую у просунутій.

0
Дуже важко зрозуміти ваше запитання. Що змушує вас думати про зміну номера порту? Схоже, програма не працює.
додано Автор David Schwartz, джерело

2 Відповіді

Netstat.exe is part of OS. To list all open ports and processes that are listening or sending on these ports, type this command in cmd window:

netstat -noa
2
додано
Як я можу картувати ПІД? Я бачу в диспетчері завдань, але деякі PID відображаються в netstat, але не в диспетчері завдань, тому я не можу знайти PID
додано Автор sams5817, джерело
Tasklist.exe є частиною ОС. Це буде роздруковувати всі процеси. Ви також можете використовувати Диспетчер завдань - але тоді вам доведеться натиснути "Показати процеси для всіх користувачів".
додано Автор seva titov, джерело

Порт не може просто змінюватися. Програма має навмисно закрити сокет, який використовує старий порт, а потім відкрити сокет на новому порту.

1
додано
незалежно від того, чи вона навмисно змінюється чи ні, як я можу дослідити номер порту нижче, ніж певна програма?
додано Автор sams5817, джерело
Перейдіть на сторінку sysinternals.com та завантажте програму TCPView. Він може показати вам, які запущені процеси використовують які порти.
додано Автор Remy Lebeau, джерело