Codeigniter + Joomla SEF (.htaccess) на тому ж сервері.

Я зробив вкладку як додаток Facebook. Це додаток було зроблено над Codeigniter, і він працює дуже добре на моєму сервері, але коли я намагаюся встановити його на інший сервер, це не спрацьовує, оскільки Joomla встановлений з активованим SEF. Тепер кожен раз я намагаюся отримати доступ

SERVER/ci_app/index.php/hello/world it always loads SERVER/ci_app/index.php

Я хотів редагувати .htaccess, але я не робив це, тому що сайт дуже відвідуваний, і я не хочу щось збивати.

Портал Joomla знаходиться всередині папки, з яким можна сказати "/ joomla" за допомогою htaccess. Я намагався скласти власне правило, але я не знаю, чи буде він змінити все, що знаходиться всередині "/ joomla".

RewriteEngine on  #This line is already written
RewriteRule ^ci_app/(.*) /ci_app/$1 #Is this ok?

Крім того, я спробував кожен URI PROTOCOL в конфігураційному файлі без успіху. Як я можу це зробити? Чи можна об'єднати обидві системи (Joomla-SEF та Codeigniter)?

Заздалегідь спасибі.

0

1 Відповіді

Ви кажете, що у вас дві підпапки: / Joomla/and / ci_app / Якщо так, файл .htaccess в/joomla/папці буде мати нульовий вплив на запити до/ci_app/папки. Я пропоную вам подивитися на конфігурацію сервера для вашої проблеми.

Можливо, я неправильно зрозумів, і ваша структура папки: / Joomla/ci_app / Якщо останнє, то ви можете відмінити .htaccess папки батьківської "Joomla", створивши власний файл htaccess у папці ci_app. Встановіть RewriteBase в папку ci_app, і все має бути добре.

1
додано
Так, у мене 2 підпапки. SERVER/Joomla, SERVER/ci_app. Я думав, що .htaccess всередині/joomla матиме вплив, оскільки .htaccess у кореневому каталозі не має жодного правила. Як ви вважаєте, мені доведеться подивитися на конфігурацію сервера.
додано Автор Jose Adrian, джерело