Доступ заборонено для користувача "username" до бази даних "dbname"

Я використовую godaddy як постачальника хоста. У мене є налаштування бази даних WordPress, які я підключаю до asp.net і .net коннектора. Моє первинне підключення до db було добре, але я тільки почав робити свої перші запити даних, і я зараз отримую вищезазначене [Access denied для користувача "username" для бази даних "dbname"]

Усе, що я читав, передбачає, що це, швидше за все, проблема з відсутністю дозволів для LOCK TABLES для мого конкретного користувача. Я спробував кілька пошуків, і все, що я знайшов звідси, говорить про те, що я входжу через SSH і набираю деякі команди schnazzy, і все повинно бути добре. Однак я не впевнений, чи можу я навіть зробити це на своєму кінці з базовим базовим хостингом.

Моє питання полягає в тому, я не можу просто ввійти в саму базу даних, а в розділі Information_Schema створити список привілеїв для мого користувача?

Ось короткий огляд схеми.

Schema

also here is a quick look at the table in particular which I imagine would be where I would need to add my record.

Table Structure

1

2 Відповіді

Ні; божевілля таким чином лежить.

З керівництва :

Допустима довжина для імен користувачів не може бути змінена шляхом зміни   Таблиця mysql.user. Спроба зробити це призводить до непередбачуваності   поведінка, яка навіть може унеможливити користувачів для входу в систему   Сервер MySQL. Ви ніколи не повинні змінювати жодну з таблиць у mysql   бази даних будь-яким способом, крім процедури   описано в розділі 4.4.9, "mysql_upgrade - перевірити таблиці для MySQL   Оновити ".

В іншому випадку ви покладаєтеся на дуже конкретні гарантії, які ніколи не давали.

1
додано
@DylanHayes: прочитати цитату ще раз. Допустима довжина для імен користувачів стала темою сторінки, на якій було надіслано попередження, яке я навіть написав жирним шрифтом для вас, щоб ви могли легко знайти це, - щоб ви не потрапили в збій із метатипами MySQL.
додано Автор Lightness Races in Orbit, джерело
Я не знаю, я розумію, що дозволена довжина для імен користувача пов'язана з моїм запитанням. Перехід до посібника був корисним, але я спробував запустити базу даних GRANT SELECT ON. * Для користувача @ 'localhost' IDENTIFIED BY 'пароль'; і отримав ту саму помилку, яку я отримав раніше, Access відмовлено тощо.
додано Автор Dylan Hayes, джерело
Гаразд, останнім часом було пізно, і я був розчарований, намагаючись отримати це на роботу. Виділений текст, безумовно, дає чітке попередження, щоб уникнути ручного редагування цих метателів. Проте моя коренева проблема все ще існує, що є проблемою, коли моя коренева програма не має ніяких привілеїв у моїй базі даних WordPress MySQL, і я все ще не впевнений, чи є щось, що я можу зробити про це ... godaddy має консоль phpMyAdmin, що я у мене є доступ до запису sql, який я намагався робити GRANT на моєму кореневому користувачеві, Access denied, немає привілеїв, я спробував створити новий користувач, Access denied, немає привілеїв ...
додано Автор Dylan Hayes, джерело
Я збираюся надати вам +1, ви відповіли на початкову частину мого запитання стосовно таблиць метаданих. Я опинився в кінцевому підсумку, з'ясовуючи другу частину моєї проблеми, яка була справді справжньою справжньою проблемою конфіденційного файлу конфігурації. Таким чином, ваш пост навчив мене триматися подалі від простого додавання вручну самих записів та використання синтаксису Grant. Ти з тобою.
додано Автор Dylan Hayes, джерело

Це може бути проблемою з вашими ГРАНТАМИ.

Якщо ви підключаєтеся до бази даних з будь-якого місця, відмінного від localhost (SSH тунелювання в сторону протягом хвилини), то вам потрібно буде ввійти в MySQL Db як root і запустити:

CREATE USER 'user'@'%' IDENTIFIED BY 'password';

GRANT SELECT ON database.* TO [email protected]'%';

Після цього ви зможете підключитися до бази даних як цього користувача та вибрати дані з усіх таблиць у схемі database .

0
додано
Проблема у мене полягає в тому, що моєму кореневому користувачеві, здається, немає прав на те, щоб зробити це, я не можу GRANT, я не можу CREATE USER, я отримую доступ відмовлено - вам потрібна привілеї для цієї операції.
додано Автор Dylan Hayes, джерело