Зручні заходи безпеки для сільських, малих та віддалених районів

Спочатку я назвав це питання як "Я шукаю зручний, абсолютно безпечний автоматичний замок, який працює весь час". Але, судячи з деяких досить холодних відповідей, цей титул, здається, досить оксюморон для городян.

Будь ласка, не зачекайте на те, як це питання сформульовано, а скоріше зосередьтеся на проблемі та на пошуку рішень. Будь ласка, використовуйте деяку уяву. Спробуйте подумати про альтернативи, які допоможуть вирішити проблему.

За останній рік у мене викрали два велосипеди. Обидва були гірські велосипеди. Друга була повна підвіска. Я зацікавлений в тому, щоб потрапити і в гастролі. Таким чином я думаю 27-швидкість для мого наступного велосипеду. Я також люблю повну-припинення гора-велосипед ідея. Але перш ніж я отримаю інший велосипед, я хотів би як бути абсолютно впевненим, що його не можна вкрасти. Звичайно, це не означає, що я буду цілком і безперечно успішним у досягненні цієї мети. Але я живу в маленькому містечку, і я також зацікавлений в сільській, віддаленій, самотній гастролях у сільській місцевості, віддаленій від мегаполісів. Отже, професійне керування велосипедом тут не є головною проблемою. Тут просто не вистачає велосипедів, щоб зробити професійний велосипед крадіжкою гідним. Проблема полягає в більшій мірі в умовах опортуністичної злочинності і труднощів постійного запам'ятовування мого велосипеда. Було б ідеально, якби велосипед надійно та автоматично замикався, коли він буде демонтований. Прості рухи для блокування велосипеда можуть бути легше запам'ятати і взяти на себе, а не завжди намагатися пройти через набридливу фігуру, щоб зафіксувати велосипед. У зв'язку з цим, я побачив питання, що стосується необхідності блокування велосипеда багато разів на день і необхідності зробити блокування більш простою операцією. Це питання частково вирішує проблему (я), яку я маю на увазі. Всі види компрометаційних ситуацій можуть виникнути несподівано при їзді на велосипеді, і за таких обставин легко забути заблокувати велосипед. Таким чином, необхідні методи, щоб легко уникнути залишення велосипеда розблокованим, коли виникають такі компрометаційні ситуації.

Я хотів би дуже зручний, надійний замок, який не залежить від мого запам'ятовування, щоб заблокувати велосипед кожен раз, коли я з'їжджаю. Якщо ви вважаєте, що подібні речі не існують або не можуть бути розроблені або розроблені, будь ласка, спробуйте подумати про альтернативи та прийоми, які можуть бути корисними.

Я думаю, що ідеальний замок автоматично заблокує велосипед, коли велосипед буде розібраний і може бути розблокований тільки ключем або комбінацією або моєю присутністю в межах п'яти футів, скажімо, за допомогою радіо чіпа (можливо, невеликий чип RFID або інший кредит - Картоподібний пасивний респондент) переноситься мною, скажімо носиться на моєму поясі.

І, звичайно, замок повинен бути "безпечним" у всіх умовах. Тому він не повинен замикатися, коли хтось їде. І оскільки операція радіостанції, швидше за все, буде залежати від батарейок, замок також повинен бути розблокований за допомогою клавіш або комбінації, коли велосипед збирається встановити так, що я не залишився застрягшим, якщо батареї вийдуть з ладу. Це також допомогло б, якщо операція радіосигналу буде дуже низькою, щоб батареї тривали і так, щоб робота радіосигналу була надзвичайно надійною.

Хто-небудь знає про будь-який такий замок або інженер/виробник, який буде зацікавлений або бажає проектувати, будувати та продавати такий замок за розумною ціною? Чи є такі люди, які використовують цей велосипедний стек? Якщо так, чи не могли б ви дати відповідь? Хоча конкретний замок на ринку може бути особливо корисним, це дійсно загальний питання, яке включає альтернативні та потенційні проекти та методи для вирішення проблеми. Спробуйте творчо подумати про альтернативні шляхи вирішення цієї проблеми.

Додано коментарів Чт, 26 березня 2015, 5:23 PST:

Тепер зрозуміло, що більшість відповідачів думають з точки зору великого міста, професійного велосипедного крадіжки. Але це не проблема, з якою я зіткнувся. Я живу в маленькому містечку пустелі, Джошуа дерева, Каліфорнія, хоча область має зростаючі ознаки потворного, великого міста життя і всі проблеми, які приходять з цим. Я жив багато в різних, переповнених, перевантажених столицях, і з особистого досвіду знаю, які проблеми можуть виникнути в такому середовищі. І я співчуваю з "важкодушними" проблемами, які часто викликає таке життя. Але це не проблема тут. Тут просто не вистачає велосипедів, щоб зробити професійний велосипед крадіжкою гідним. Тому я вважаю, що характер проблеми для великих міст дуже перекручений, коли цей сценарій застосовується до району малого міста. Це не означає, що тут не відбудеться або не відбудеться професійне керування велосипедом. Я думаю, що проблема тут скоріше випадкова, опортуністична. Але загальна картина тут дуже відрізняється, ніж у великих містах. Я все ще шукаю творчі, уявні інженерні перспективи у відповідях. Я вважаю, що більшість відповідачів не є професійними інженерами, знайомими з проблемою творчих, творчих, наукових розробок і процесів розробки. Але я ціную всі зусилля, щоб допомогти з цією проблемою.

Я розумію, що для великої кількості людей у ​​великих містах професійна велосипедна крадіжка - дуже стара, ретельно виснажена проблема, яка не надихає уявне, нове мислення. Це як "я, я, все почалося з Едемського саду. Так що ж ще нового?"

Це мій перший пост на цьому обміні стеками (або будь-який обмін стеків), і тепер я бачу, що натискання на тег "security" дає багато альтернативних відповідей, які можуть бути корисними. Я бачу там що є деякі креативні інженерні проекти та деякий imaginative техніка позаду цих проектів. Це дає деяку надію.

Я можу додати, що, окрім релевантності для місцевої, малого міського життя і подорожей, в основному для доручень і для приємних, здорових вправ, я також зацікавлений у вирішенні цієї (потенційної) проблеми для велосипедних поїздок на великі відстані, які значною мірою віддалені і сільські. характер, тобто, віддалений від мегаполісів, хоча я міг би знайти деякі випадкові потреби відвідати столичні райони; тому я обов'язково повинен знати знати про професійні небезпеки, пов'язані з крадіжкою велосипедів, якщо і коли я відвідую столичні райони.

Я безумовно думаю, що має бути "сільська" тега доступна для використання тут.

6
@RichardHaney Цей сайт не працює як відкритий форум. Це не арена для підстрибування ідей один від одного. Цей сайт працює на основі запитань. Питання на цьому сайті повинні мати чіткі відповіді. Є багато велосипедних форумів в Інтернеті, які є непоганими аренами для відкритих дискусій, подібних до тих, які ви намагаєтеся розпочати. Одним з таких форумів є наша кімната для чату . Вам потрібно 50 репутації для участі в цьому чаті, який ви будете мати, як тільки ви запитаєте і відповісте на кілька запитань.
додано Автор a7drew, джерело
@RichardHaney Також зауважте, що наша політика полягає в тому, що ви повинні бути хорошими на цьому сайті. Більшість ваших коментарів, як в межах посади, так і стосовно ваших редагувань, межує з грубим.
додано Автор a7drew, джерело
Ми розуміємо, що ви хочете бути абсолютно впевненими, що його не вкрадуть, але ми знаємо, що насправді неможливо виконати це бажання. Ваше враження неправильне.
додано Автор Yuval Filmus, джерело
Я голосую, щоб закрити це питання як не тематичне, оскільки запитувач постійно просить щось неможливе.
додано Автор Yuval Filmus, джерело
Я їхав на велосипедах в сільській/приміській зоні протягом 40 років. Я поїхав на приблизно 15 тижнях-довгі велосипедні алеї з типово 100-150 іншими велосипедистами через багато US Midwest - малі міста та середні міста. У той час у мене ніколи не було вкрадено велосипед, і в нашій групі було викрадено лише 3 велосипеди. (Один залишився розблокований, за межами бару. Два інших були розблоковані в таборі.) Все, що я коли-небудь використовував - це легкий кабель з замком - цього достатньо, щоб перешкодити "опортуністичним" злодіям.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Дивіться цю відповідь: bicycles.stackexchange.com/a/8683/1584
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Дійсно, перш ніж ви отримаєте інший велосипед, ви хочете бути абсолютно впевнені, що його не можна вкрасти. І ви не хочете, щоб його запам'ятали. 2 мільйони доларів Ferrari не приходить з відмовою безпечний замок.
додано Автор Szoltomi, джерело
Якщо ви не можете захистити пристрій, який може носити людина, це не допоможе, тому вам не допоможе. Отже, ви думаєте, що дуже мало зроблено для того, щоб захистити гаманець?
додано Автор Szoltomi, джерело
"Я хочу бути абсолютно впевненим, що його не можна вкрасти" - це неможливо, якщо ви не залишите велосипед у будівлі в кімнаті з замком високого рівня безпеки ($ 500 +), який тільки у вас є ключ. У кімнаті знадобиться сталеві двері зі сталевою рамою, міцно прикріпленою до бетонних стін. Навіть тоді я не хотів би сказати, що "його не можна вкрасти". З іншого боку, якщо ви залишите свій велосипед на вулиці, він, швидше за все, буде вкрадений, незалежно від того, який замок ви використовуєте.
додано Автор Nha Nguyen, джерело
Я хочу бути абсолютно впевнений, що його не можна вкрасти. І це абсолютний факт. Це не означає, що велосипед не буде вкрадений. Я шукаю корисних відповідей. У мене склалося враження, що в дизайні замків, які в даний час доступні для велосипедів, є надзвичайно мало інженерних уявлень і талантів. Тому, будь ласка, спробуйте подумати про "найкращі відповіді". І будь ласка, використовуйте деяку уяву. Будь ласка. Це включає стратегії для вирішення зазначених проблем. Сказати, що це просто не можна зробити, не корисно.
додано Автор Andrew, джерело

3 Відповіді

Є замки, які можна розблокувати з мобільного телефону , але жоден з них не блокує велосипед автоматично.

Я впевнений, що продукт, який ви шукаєте, не існує. Причина цього не існує, тому що це не було б можливо. Ви можете побудувати замок, який автоматично блокує колеса на основі датчика наближення, пов'язаного з вашим мобільним телефоном. Але велосипед насправді не буде заблокований ні до чого. Це було б тривіально легко для злодія, щоб підняти велосипед і піти з ним, або кинути його в задній частині вантажівки і проїхати. Потім вони могли зламати замок з будь-якою кількістю інструментів, як тільки вони були у своєму гаражі, навіть це вимагало знищення коліс.

Навіть найкращі замки при правильному використанні не повністю гарантують, що ваш велосипед не буде вкрадений. Злодійцям відомо, що вони використовують портативні кутові шліфувальні машини для вирізання замків, які можуть вирізати будь-який замок, зроблений як масло.

Найпростіший замок, який ви можете отримати, - це блокування колеса . Він постійно прикріплюється до вашого кадру, щоб ви не могли його забути. Це вимагає, щоб ви використовували ключ, щоб заблокувати його, тому що якщо він заблокований і у вас немає ключа на вас, вам доведеться піти додому. Вона дуже сприйнятлива до способу крадіжки «підібрати і піти», і тому я б не використав її на велосипеді великої вартості, але вона має зручність завжди бути там, і дуже легко розгорнути.

6
додано
Цей веб-сайт не призначений для "стимулювання корисних мозкових штурмів" або обговорення, а для відповіді на конкретні питання, на які можна відповісти. Якщо ви хочете спробувати "стимулювати корисні мозкові штурми", перейдіть на сторінку Велосипеди Чат
додано Автор Yuval Filmus, джерело
Спочатку ви говорите, що хочете бути абсолютно впевнені, що крадіжка неможлива, тоді ви говорите: "Там завжди будуть відносно непередбачені небезпечні умови". Ви навіть не маєте послідовної позиції.
додано Автор Yuval Filmus, джерело
@RichardHaney Абсолютно впевнений і складний шлях різний. А замок переднього колеса в кращому випадку є незручністю. Як же було б важко забути замикання проти повороту? Ви пам'ятаєте, щоб забезпечити чи ні.
додано Автор Szoltomi, джерело
Я думаю, що основна ідея полягає в тому, що замок повинен бути надзвичайно зручним у використанні і що це робить викрадення велосипеда надзвичайно важким для злодія. Рух зап'ястя може повернути рулі, щоб переднє колесо було зафіксовано перпендикулярно рамці. Це означає, що злодій повинен був би носити велосипед замість того, щоб згортати його або їздити. Можливо є способи зафіксувати колеса тільки тому що легко та надійно. Та легкий, струс-за-зап'ястя, оснащення-замок для звичного розташування велосипеду вдома також може допомогти. Більш звичайні замки також корисні.
додано Автор Andrew, джерело
Завжди існуватимуть відносно непередбачені небезпечні умови. (Подумайте, старі дерев'яні високі кораблі у відкритому морі.) За таких умов легко забути про потенційну крадіжку. Зручне, просто приводиться в дію, надійний замикаючий пристрій/механізм "замикання зап'ястя" допоможе. Наприклад, було б важко забути просто повернути переднє колесо перпендикулярно до рами.
додано Автор Andrew, джерело
"Абсолютно впевнений ..." - це те, що я хочу. Проте, просто зробити складністю крадіжки очевидна альтернатива сенсу та необхідного рішення (або комбінації рішень). Я не намагаюся бути спірним, і шкода, якщо я образився. Я намагаюся стимулювати деякі корисні мозкові штурми.
додано Автор Andrew, джерело

Ця відповідь, ймовірно, принесе багато downvotes, але я скажу, що найкращий замок - це не блокування взагалі. Я не використовував велосипедний замок роками. Я ніколи не залишаю свої велосипеди десь, що відчуваю необхідність, щоб вони були заблоковані. Мої велосипеди закріплені в моєму доміцилі, в подібній ситуації на роботі, і в іншому місці вони не залишають мого зору.

Є багато різних велосипедних замків там, всі з яких мають короткі терміни (вага, простота використання, безпека). Будь-який замок може бути переможений визначеним злодієм; багато за менший час, ніж потрібно для правильного блокування велосипеда.

Я ризикнув бути відпущений у моїй роботі отримати що я розглянув безпечну область зберігати мій велосипед. Є численні не-захищені велосипедні стійки що я не відчував були відповідні. Народні автомобілі легко застраховані від крадіжок. Велосипед насправді дуже важко застрахувати (я подивився на нього). Після того, як я зробив цей пункт моєму роботодавцеві, я думаю, що вони почали розуміти, чому зовнішня стійка не є прийнятним сховищем для моєї нестрахової багатотисячної інвестиції. Зараз я плачу орендну плату за простір на роботі і вважаю, що це варто.

1
додано
Маючи справу з багатотисячними доларовими велосипедами, ви, мабуть, маєте рацію використовувати цю логіку. Якщо ви не можете отримати хороше сховище для велосипедів на роботі, краще всього отримати велосипед тільки для того, щоб поїхати на роботу, що вам не загрожує крадіжка. Залежно від вашого бюджету, це може бути велосипед на 50 доларів, велосипед у розмірі 200 доларів або велосипед у розмірі 1000 доларів. Ви повинні прийняти це рішення на основі того, як часто велосипеди крадуться у вашому районі і скільки ви можете дозволити собі замінити в тому випадку, коли він крадеться.
додано Автор thelsdj, джерело
Я замкнув мої велосипеди навіть усередині будинку (змонтований вушка до бетонних стін, заблокований тут). Товариші з кімнатами думали, що я параноїк, поки вони не втратили всі свої велосипеди під час вторгнення. Ванкувер до н.е. має/мав нестримні крадіжки велосипеда.
додано Автор hendry, джерело
@Blam Ви правильні. Я візьму свій велосипед до магазину чи магазину, де я бачу його через вікно. Я не візьму його до продуктового магазину, не беручи його всередину, і оскільки це незручно, я взагалі цього не роблю. Я зупинився, відвідуючи ринок місцевого фермера, тому що вони попросили мене залишити свій велосипед спереду. Я маю принаймні один ресторан у місті що розмістив мій велосипед у keg lockup для мене. Я їзджу до бізнесу, не дружнього з велосипедом, або ще краще, не часто.
додано Автор Phiteros, джерело
Тому що "велосипедний" велосипед вимагає більше грошей за те, що, швидше за все, буде вкрадено. Я був би менш сердитий спалюючи $ 100 законопроект щорічно. Це вимагало б набагато менше часу, ніж зусилля, необхідні для того, щоб утримати і утримати два велосипеди на рік. Не кажучи вже про те, що вона вбила б всю радість, яку я віджимаю від їзди. Я не можу уявити жахливе те, що їзда на погано підтримуваному калачику при -40F буде.
додано Автор Phiteros, джерело
Це не є можливим для більшості людей, які використовують велосипеди для практичних цілей.
додано Автор Yuval Filmus, джерело
Чому ви їдете до не-велосипед дружніх підприємств, а не просто купити другий велосипед велосипед?
додано Автор Szoltomi, джерело
Я не збираюся голосувати за вас, але захищена зона вдома і робота усуває багато речей - наприклад, поїхати в магазин.
додано Автор Szoltomi, джерело
"Мої велосипеди закріплені в моєму доміцилі".
додано Автор Dunc, джерело

Я думаю, що більш практичним рішенням вашої проблеми забути заблокувати велосипед буде пристрій (або метод), щоб нагадати вам його заблокувати.

Ви можете спробувати тег сигналізації близькості Bluetooth. Ви підключаєте тег до телефону, а потім прикріплюєте його до велосипеда. Коли телефон виходить з діапазону мітки, на телефоні вимикається сигнал (діапазон, як правило, близько 10 футів).

Тому, коли ви паркуєте свій велосипед і виходите, телефон пролунає сигнал тривоги. Це нагадає вам, щоб повернутися на велосипед і заблокувати його.

0
додано
Дякуємо всім за всі пропозиції. Я не заможний. Я пішов у відставку і маю дуже обмежений бюджет. Але якщо хтось розробив дуже ефективну, легку у використанні систему "блокування", я хотів би її купити, за умови, що ціна достатньо розумна. Я не володію "новомодними" мобільними телефонами. А відсутність замикаючих пристроїв на дорогих автомобілях абсолютно не має значення. Я очікую використання велосипеду для навколо-малого-міста доручення та можливо для довгих-відстань touring та можливо пустеля-люблять сліди також.
додано Автор Andrew, джерело
Мій перший велосипед був викрадений в громадському центрі, коли я був занепокоєний проблемою людських відносин і забув використовувати кабельний замок, який я зазвичай використовував. Мій другий велосипед був викрадений з мого гаража, коли я заснув після виснажливого дня, і я забув закрити і замкнути двері гаража. Це умови, які важко планувати цілком. Тому я шукаю поєднання пристроїв і прийомів, які значно зменшують шанси, що велосипед буде вкрадений.
додано Автор Andrew, джерело
Я додав коментарі до початкового питання вище, щоб пояснити деякі речі, особливо для того, щоб пояснити, що проблема, з якою я стикаюся, в значній мірі "сільська" за своїм характером, багато в чому тому, що в цьому маленькому містечку просто не вистачає велосипедів професійний велосипед крадіжка варто. Я також намагаюся досягти професійних інженерів, які знайомі з проблемами творчого, творчого, наукового вирішення проблем і дизайну. Чи є такі люди навколо цього обміну стеками?
додано Автор Andrew, джерело