Замініть ланцюг на 0,5% зносу або 0,75% зносу?

Чому ланцюжки зносу ланцюга показують 0,5% зносу, а одне - 0,75%? Чи обидва вимірювання враховуються, оскільки існують певні особисті уподобання від механіків до механіків, а точніше - для кожного окремого використання?

Я вважаю, що я запитую це, тому що зараз я маю ланцюжок, який вимірює щонайменше 5%, але менше, ніж 0,75%, і я хочу замінити його, перш ніж він негативно вплине на зуби касети. Для того, що це коштує, це 11 ланцюгів швидкості.

10

2 Відповіді

В кінці дня це до особистих уподобань, але загальна рекомендація замінити на (або раніше) 0,5% для 11 швидкості і 0,75% для 10 швидкості або менше. Ви також можете побачити, чи є щось у керівництві ланцюга ручного або ланцюгового зносу.

Багато показників є, тому що деякі люди хочуть змінити на 0,5%, інші на 0,75% і так далі. Для дорожчого трансмісії, має сенс змінюватися раніше, з огляду на безумні витрати, пов'язані з усіма іншими частинами (тоді як за допомогою дешевої трансмісії ви можете працювати довше).

8
додано

Кожен новий 9-разрядний ланцюг, який я купив, вийшов з коробки з 0,5% -ним зносом відповідно до контрольної ланцюга Park CC2. Я заміню мій ланцюжок, коли вони починають демонструвати будь-який знос (тобто 0,75%), тому що ланцюжки дешеві, а решта поїздів не є.

Ви повинні знати, що саме тому, що вимірювальний інструмент має різні вимірювання, це не означає, що інструмент має таку точність або повторюваність вимірювань.

Кожен вимірювальний інструмент має певну практику та вміння отримувати точні вимірювання.

Існує також факт зміни виробничого процесу. Ми говоримо про дуже малі вимірювання. Враховуючи всі можливі джерела помилок, я думаю це неправильно сфокусувати занадто багато на будь-якому конкретному номері.

У випадку ланцюгів, що ви дійсно дбаєте, це різниця між новими та зношені. Будь-який інструмент, який ви використовуєте, вимірює ланцюг, коли він новий, і замінювати його, коли він починає демонструвати ознаки зносу. Ось чому я використовую модель CC2, тому що легко помітити різницю між новими та зношеними задовго до того, як вона буде достатньо носитись, щоб вплинути на касету.

5
додано