Чи можна зняти колесо, не розпушені (V) гальма

У мене є гірський велосипед з V-гальмами, і кожен раз, коли я отримую прокол, і потрібно зняти колесо, щоб замінити внутрішню трубку, мені потрібно використовувати шестигранний/шестигранний ключ, щоб звільнити гальмо, інакше я не можу витягнути колесо вийшов

Чи існує спосіб ослаблення гальмівних рук, не підстригаючи шестигранний/шестигранний гвинт? Я турбуюсь про носіння викрутки.

Просто щоб прояснити, швидкий випуск все одно не добре, лапша все одно не вийде, і мені все-таки доведеться ослабити кабель.

Додавання фотографії відповідної лапши, як було запропоновано (я перемістив обкладинку вправо, щоб повністю показати кінець локшини):

enter image description here

Ще одна фотографія з локшиною з перервами випущена:

enter image description here

А хто займався перервами (вибачте за розмитість, трохи складно тримав мій телефон та приваблював перерву):

enter image description here

І, нарешті, один з руками затиснув:

enter image description here

3
Якщо ви могли б додати фотографію (або фотографії з гальмами, які застосовуються та не застосовуються), це може допомогти.
додано Автор Will Gorman, джерело
Здається, це дуже жахливо. Якщо ви не можете витягнути локшину так, то, мабуть, доведеться назавжди ослабити кабель трохи (1/8 ", ймовірно, зробить це).
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Виходячи з ваших зображень, ви можете схилити кінець локшини, коли гальма стиснуті. Важко сказати точно, не будучи там.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Схоже, що крило/блакитний захист може бути на шляху трохи - може, це ускладнює?
додано Автор Ben Wyatt, джерело
Будь ласка, покажіть, наскільки близько ви хочете очистити м'ясокомбінат, якщо торкнутеся гальмом (гальмо не тормозний важіль).
додано Автор Szoltomi, джерело
Затиснувши руки разом, я маю на увазі знімати знімок з дороги і використовувати пальці, щоб притиснути гальмівні руки разом.
додано Автор Andrew Martin, джерело
Я гадаю, що ви можете налаштувати шайби на гальмівних колодках, а також отримати решту бісеру - це не здається, що руки в гарному кутку в кінці.
додано Автор Andrew Martin, джерело
Чи можете ви також додати картинку, зберженими затиснутими разом?
додано Автор Andrew Martin, джерело
Чому не випускати повітря з коліщатка (якщо є), а шину затиснути руками, щоб полегшити його між взуттями?
додано Автор Joel Gauvreau, джерело
@brendan Ні, я мав цю проблему перед встановленням, судячи з усіх коментарів тут, я думаю, мені потрібно, ймовірно, послабити мої гальмо та/або встановити кращу лапшу.
додано Автор user13775, джерело
@ Батман Привіт, додав ще одну фотографію, на яку якомога щільніше стискається зброя, вона все одно не може легко її витягнути, не розпушуючи кабель або не потягнувшись на лапшу.
додано Автор user13775, джерело
Вибачте, завтра додадуть більше фотографій!
додано Автор user13775, джерело
@ Батман добавив більше фотографій
додано Автор user13775, джерело
@ Батман, я спробую, дякую.
додано Автор user13775, джерело
@armb додав фотографію noodle, чи допомагає це?
додано Автор user13775, джерело

6 Відповіді

Так. Скористайтеся швидким звільненням.

enter image description here

Якщо ви натискаєте гальмівні руки разом, ви повинні мати змогу витягнути локшину з носика (можливо, вам доведеться прокрутити її трохи). Тоді руки будуть достатньо широкими, щоб зняти колесо.

Крім того, ви можете розпушити шину, видалити її, а потім повторно надути її після повторної установки.

10
додано
Ослабте контргайку на регуляторі стовбура, загвинтіть його в важіль, щоб створити певну слабку дію, якщо це вже не так, витягніть лапшу. Коли це буде зроблено, закрутіть регулятор, щоб зайняти слабку позицію, а потім поверніть контргайку знову. Припускаючи, що у вас є аналогічні налаштування для більшості. Але це, як правило, не є необхідним, це шлях до неможливості використання швидкого звільнення, тому подивіться на зміну лапшу та/або мийки/прокладки, які ви використовуєте також.
додано Автор Will Gorman, джерело
Ви можете трохи послабити кабель, використовуючи регулятори стовбура на ваших важелях. Не забудьте змінити їх, щоб правильно застосувати гальма, коли ви поставили власника лапши в кінці.
додано Автор Will Gorman, джерело
Можливо, вам також доведеться змінити шайби на гальмівних колодках.
додано Автор Andrew Martin, джерело
Шайби встановлюються, коли ви встановлюєте гальмівні колодки та контролюєте, скільки вони виступають з гальмових руків. Якщо це неправильно, ви, можливо, не зможете щипати зброю разом, щоб вийти з локшини. Крім того, переконайтеся, що у вас є відповідна локшина для гальма, який ви використовуєте. Я знайшов, що за допомогою лапши, що постачається з гарячими гальмами, це набагато простіше, ніж чомусь використовувати інші локшину з жахливими гальмами.
додано Автор Andrew Martin, джерело
Я, але спочатку мені потрібно розірвати кабель.
додано Автор user13775, джерело
@ Батман Заміна лапши може бути шлях, я люблю мої гальма міцніші, ніж більш слабкі, і я впевнений, що там багато велосипедистів, які теж воліють це так і не повинні боротися з шестигранним гвинтом кожен раз, коли вони потрібно звільнити його.
додано Автор user13775, джерело
@ Батман Вибачте, чи можете ви, будь ласка, прояснити заради мого, чому це буде? Ви маєте на увазі це як рутинне завдання чи це пов'язано з розпуском кабелю певним чином?
додано Автор user13775, джерело
@armb Чи потрібно відкрутити регулятор стовбура і після того, як запустити кабель, знову зафіксуйте його назад? Я не знаю на мотоциклах, тому, можливо, хтось більше досвідчений покаже мені, як спочатку це зробити.
додано Автор user13775, джерело

Правильно налаштована V-гальмівна система, зібрана з належними, сумісними компонентами, повинна дозволити вам відключити швидку відпустку, просто натиснувши гальмівні гайки разом однією рукою та викидаючи лапшу. Але якщо дійсно необхідно, щоб кабель був настільки жорсткий, щоб гальма могли працювати, може існувати невідповідність компонентів або просто поганий дизайн.

Ось декілька порад, які я використовував при використанні менш оптимальних v-гальмівних наборів:

  • Відкалібруйте систему, щоб вона потребувала достатньої кількості регулятора ствола, щоб я міг надати кабелю більш слабким, таким чином, щоб уникнути розірвання кабельного болту. Мені потрібно просто відрегулювати барель.

  • Зніміть та встановіть колесо, знеструмлюючи шину, і покрутіть його моїми пальцями, щоб потім пройти між колодами. (Важко, якщо шина занадто широка і товста).

Для більш тимчасового рішення:

  • Гальмівні руки повинні бути (майже) паралельні як в положенні спокою, так і при застосуванні. Більшість гальмівних колодок мають рухомі спейсера (шайби), щоб вони могли виступати більш-менш у напрямку до обода. Ці прокладки можуть бути встановлені в подушці або на гайковій стороні опорного болта. (Розміри, про які я маю на увазі, плоскими по обидва боки, їх можна додати, вилучити, об'єднати тощо). Комбінації з окремих каркасів/обідок роблять гальмові рухи на різному або збіжному куті. Це не той кут, де v-гальмо забезпечує оптимальний важелі, а також впливає на те, скільки потрібно для запуску гальм, і може призвести до описаної проблеми.

  • Змінити лапшу: скористайтеся тим, який має коротший наконечник, такий, що для його від'єднання потрібно буде менше кабелю. М'ясочка - це дуже фундаментальна частина, тому навіть родовий буде робити.

  • Швидше за все, кінчик локшини - це твердий алюміній, але м'який сплав, тому його можна скоротити файлом або тонким шліфувальним каменем. Це слід робити лише як останній засіб і видалення максимально можливого матеріалу, оскільки занадто короткий наконечник локшини може спонтанно вимикатися на хиткі стежки.

4
додано
Дійсно, @ Батман. Відредаговано, щоб включити варіант пошуку кокосової локшини.
додано Автор yalestar, джерело
Неправильна лапша може також викликати проблеми.
додано Автор Andrew Martin, джерело

Зчеплення рук разом, використовуючи вашу руку, і ви повинні мати можливість відключити лапшу від швидкого звільнення.

2
додано
Якщо це так, то гальма встановлюється за допомогою накладень, що знаходяться занадто близько до коліс. Вам доведеться трохи послабити кабель, щоб ви могли зчепнути гарнітуру, щоб скористатися швидким звільненням, як описано вище @OraNob.
додано Автор Ben Wyatt, джерело
Запуск їх, що закривається, може призвести до того, що при гальмуванні важеля гальма не вистачає важелів та сил. Ви завжди можете замінити гальмівні важелі на деякі, що мають регулювання коефіцієнта тяги - ці гальмівні важелі можна регулювати, щоб витягнути більш-менший кабель для переміщення гальмового важеля. Avid SD5 або SD7 ​​важелів з реколекції мав регулятор для цього.
додано Автор Keith B, джерело
@brendan так, але це одна річ, яку я хотів уникнути, тому що я віддаю перевагу гальма бути трохи більш щільним.
додано Автор user13775, джерело
Я не можу, це занадто щільно, мені потрібно розірвати кабель.
додано Автор user13775, джерело

A shimano noodle can help you. It have a "shortcut" to get it out of the holder.
enter image description here

1
додано
Ви повинні використовувати лапшу з гальмом. Деякі приходять з декількома локшиною залежно від потрібного кута.
додано Автор Andrew Martin, джерело

Based on your fender/brake setup I think you might benefit from this: http://problemsolversbike.com/products/travel_agents

Регулятор стовбура (на моделі срібла) зверху можна настроїти, щоб зробити це за допомогою інструментів. Отже, замість того, щоб витягнути напругу на кабелі за 5 мм, ви можете загвинтити регулятор і бам, миттєвий потік.

Просто думка...

1
додано
Було б дешевше просто отримати інший V-гальмо, який дещо краще очищає крила і розріже болт на крилах.
додано Автор Andrew Martin, джерело

Альтернативою іншим пропозиціям, ремонт труби в той час, як колесо є на місці, з перервою і все. Ви виймаєте одну сторону шини з коліщатка, витягніть трубку і закріпіть її, замініть трубку (трохи повітря в ньому полегшує) і покладіть шину назад.

This is a Dutch language video but with very clear pictures, front wheel but rear wheel works the same: http://www.hoe-doe-je-dat.nl/fiets/fietsband-plakken-video-tutorial.html

0
додано