Чи може бути обмін стеками на повсякденну, сільську їзду на велосипеді і віддалені тури без фанатизму професійних мотоциклістів?

Без сумніву, цей обмін стека велосипедів надзвичайно корисний для багатьох типів питань і відповідей.

Але я думаю, що це також сильно викривлене в перспективі проти багатьох людей, які зацікавлені в "якісних", випадкових, сільських їзди на велосипеді і відрядженні віддалених від мегаполісів. Я ставлю "якість" у котирування, тому що багато людей думають, що це коштує дорого, і це не те, що я маю на увазі. Можливо, «розумний» був би кращим словом замість «якості».

Так чи інакше, столичні райони, безумовно, мають свої особливі проблеми з їздою на велосипеді, і, крім того, я припускаю, що більшість велосипедистів є мешканцями мегаполісів. Отже, цілком ймовірно, що ці факти, як правило, мають величезну кількість спотворень на цьому обміні стеків від вищезгаданої випадкової, сільської їзди на велосипеді.

Я новачок на цьому сайті, але у мене склалося враження, що високоспеціалізований фанатизм професійного катання на велосипеді також може бути фактором у перекосі.

Таким чином я дивуюсь якщо там може бути обмін стека для випадкового, сільського верхової їзди велосипеду та віддаленого, можливо solitary, touring вільного від fanaticism професійних вершників велосипеду.

Це описує наміри. Звичайно, користувачі кожного типу обміну стеками можуть знайти інший тип обміну стеками, щоб бути корисним. І, можливо, є деякі професійні велосипедні вершники, які не думають, що кожна людська взаємодія повинна бути грою з нульовою сумою, позбавленою безпрограшних результатів. Так що я не маю на увазі принизити професійних велосипедних вершників взагалі або навіть конкретно.

Але мені цікаво, що можна уникнути того, щоб бути пропущені важкими носовими вуличками та професійними велосипедистами, які взагалі мають різні інтереси.

У мене склалося враження, що голосування, швидше за все, базується на тому, чи подобається людина чи це питання не подобається, і такі речі надзвичайно суб'єктивні. Голосування також може ґрунтуватися на тому, що виборець вважає, що його/її друзі та колеги сподобаються або не сподобаються, а те, що нинішній "шум" є серед любителів велосипедного спорту, особливо тих, що знаходяться в столичних районах. Таким чином, виходячи з теорії соціологічних мереж про друзів та партнерів у столичних районах, це, здається, є надзвичайно сильною причиною для створення окремого обміну стеків для сільської, випадкової їзди на велосипеді.

Але спробуйте розповісти, що лев, який думає, що ви смачно виглядають закуски.

Я спробував "альтернативний-стек-обмін" "сільський" і "випадковий" для тегів, але система не любить їх.

7
Я використовую досить укус стриманості, щоб уникнути написання роману про те, як я дійсно не розумію, звідки це відбувається. Ви задали 1 запитання, і ви вже хочете створити весь новий сайт? Проста відповідь: продукт, який ви шукаєте, не існує. Пам'ятайте, щоб заблокувати свій велосипед і нести відповідальність за власне майно. Є багато якісних замків, які забезпечать дуже хорошу безпеку. Але ви насправді повинні їх використовувати. Якщо ви залишите свій гараж відкритим і розблокованим, не дивуйтеся, якщо ваш велосипед, газонокосарка або інші речі пропадуть без вісті.
додано Автор thelsdj, джерело
Я також думаю, що цікаво, що ви відчуваєте, що ми "професіонали". Хоча я впевнений, що є кілька людей, які є гонщиками, відчуття, що я отримую, що багато людей тут (швидше за все, більшість) досить випадкові, дійсно просто їздити для задоволення або транспортування.
додано Автор thelsdj, джерело
Ви були тут цілих два дні, і ви вважаєте, що в цьому форумі переважають фанатики та про сноби? Я був тут 3 роки і досі не зіткнувся з однією людиною, яку я знав або думав, був професійним гонщиком. Я також збираюся зустріти фанатизм будь-якого роду, крім можливо fanaticism для того, щоб їхати велосипеди. Питання та відповіді від випадкових велосипедистів повсюди. Як ви пропустили їх, є загадкою.
додано Автор Joril, джерело
Я закрив це питання як позатематичне, оскільки мова йде не про велосипеди, триколісні велосипеди, одноколісні велосипеди, ручні велосипеди, або про їх використання, як це визначено як сферу дії цього сайту в довідковий центр .
додано Автор a7drew, джерело
Я бачив дуже мало на цьому сайті, щоб припустити, що його відвідують великі кадри професійних велосипедистів і механіків. Тим не менш, є багато людей тут з досвідом роботи в магазині і глибокий досвід катання з різних фонів. Світ не досконалий, і багато питань не мають ідеальної відповіді або рішення. Якщо ми, як люди, не змогли знайти спосіб вирішення проблем, таких як голод і чиста вода, то не варто очікувати, що перші світові проблеми, як безпека велосипедів, теж мають ідеальне рішення.
додано Автор Phiteros, джерело
Питання закрито, оскільки воно повинно було бути на meta.bicycles.stackexhange.com - питання занадто старе для перенесення.
додано Автор Gary.Ray, джерело

3 Відповіді

Єдине узагальнення, яке має місце для користувачів 16k, полягає в тому, що нам подобається давати і отримувати поради щодо велосипедного руху.

Багато людей мають свої спеціалізації, а деякі завжди мають що сказати. Це як будь-яка невелика громада.

Як і з будь-якою спільнотою, до якої ви приєднуєтеся, це гарна ідея, щоб спокійно розвідати навколо на деякий час, щоб відчути, як спільнота працює, перш ніж критикувати. Більшість людей повинна трохи налаштуватися, щоб вписатися в будь-яку нову спільноту.

Деякі люди не можуть пристосуватися і рухатися далі. Якщо це те, то вам удача. Якщо ви вирішите повісити, то я пропоную вам просто спокійно спостерігати, як все працює на деякий час.

Запитувати добрі питання насправді потрібно зусиль (і я ще не освоїв цього мистецтва). Відповідь на запитання набагато простіше. Час від часу ви побачите питання, яке, на вашу думку, може внести свій внесок.

Кожного разу, коли ви це зробите, ви дізнаєтеся більше про те, як працює місце.

4
додано

Якщо ви хочете запропонувати новий сайт, то це не місце для цього Запропонувати http://area51.stackexchange.com/
Але я сумніваюся, що відламати випадкову або будь-яку іншу частину велосипедів буде далеко

2
додано

Я розумію, з вашого питання, що ваші причини для того, щоб бажати нового обміну стеками, це те, що вам не подобаються відповіді та динаміка голосування на цьому сайті. Я вже сказав, що це не форум, ну, це не форум. Вони хочуть конкретних питань, які можуть мати конкретні відповіді, питання не повинні дублюватися або легко відповідати на Google і т.д. (читайте FAQ). Нова обмінний стек буде мати таку ж динаміку. Існує ряд питань щодо мета-обміну, які стосуються сприйнятої ворожості на всіх різних біржах стеків. Для новачків цей тип сайту може легко відчути ворожість (зниження голосів, видалення, нездатність відповісти від відсутності репутації ...), спробувати отримати найкраще з нього і не намагатися змінити дух, У більш теплих середовищах ви можете спробувати велосипеди.

2
додано