невідомий зробити модель і рік

enter image description here!enter image description here

Чи може хто-небудь допомогти мені визначити цей фрейм? Я намагався шукати в мережі для дизайну таких самих вузлів, але я не можу знайти щось подібне до вузлів цього фрейму.

0
Чи є будь-які наклейки, значки або будь-яке місце на рамі, який ми не можемо побачити? Якщо є, редагувати в деяких великих планах. Якщо ні, коментар від @DanielRHicks, швидше за все, буде найкращим, кожен зможе його зняти.
додано Автор a7drew, джерело
Це велосипед, напевно, з 80-х років. Окуляри виглядають досить стандартно для мене.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Дуже схоже на моє, в іншому кольорі. Шахта - це Фландрія (бельгійський виробник). Не впевнений, який рік хоч. Я опублікую його фотографію сьогодні ввечері. Хоча я думаю, що багато кадрів того часу виглядають однаково.
додано Автор Dunc, джерело

2 Відповіді

Важко сказати щось з фотографії, але це, безумовно, низький рівень кадру, швидше за все, з кінця 1970-х років. Подарунки:

  1. товщина обідок. Високоякісні вигини (наприклад, Nervex або Henry James) набагато тоньше. Будівельник високого рівня буде ще більше розтирати наконечники. Це дешеві штамповані вушти.
  2. Квадратні кінці нижніх кронштейнів.
  3. Затискання сидінь/ланцюгів залишається замість купольних кінців при випаді.
  4. Ніяка підвіска для перемикача на виході з приводу - це дуже поширене видіння на недорогих європейських велосипедах з 1970-х років, що дало фабрикам більшу гнучкість у виробництві (відмови від дійсності не стали стандартизованими до появи після появи SIS у 1984 р. - до що іноді вам потрібна інша вітрина/відсів для перемикача Jubilee Huret, наприклад, перемикач Campy NR)
  5. У chainstay є подвійні кабельні петлі для заднього перемикача передач. Велосипеди, побудовані з початку до середини 80-х років, мали лише один.
  6. Вона має гальмівний кронштейн з намотуванням жил. Це не стало стандартним - особливо на нижчих велосипедах - до середини до кінця 1970-х років. До цього будівельники побоювалися, що нагрівання тонких ділянок трубки послабить їх, тому, коли ви подивитеся на вершину лінійних гоночних велосипедів у 1960-х і навіть на початку 70-х, у них все-таки були затискачі на гальмівних кабелях, водяні пляшки, і т. д. Навіть Eddy Merckx's Tour, що виграв велосипед, мав затискач на водяні пляшки.
1
додано

It looks like a "Украина". They are quite cheap and also very popular in Bulgaria. My dad had one of those back in the days. I see this has speeds. Shifters are very uncomfortable though...

0
додано
Це теж схоже на мого старого Нішікі. Це дуже загальний дизайн.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Сидячи на Україні не мають кутових вершин.
додано Автор Jack J., джерело