Як швидше допоможе вершник допомогти більш повільному вершнику на довгій їзді?

В контексті цього питання два людини намагаються отримати від пункту А до пункту В (і назад), де єдиним життєвим способом транспортування є велосипед (а тандемові велосипеди/електричні велосипеди недоступні). Відстань між двома точками становить 20 км (40 км у зворотному напрямку). Час підготовки обмежений, ми можемо відвідати пункт B на наступному тижні, але навряд чи ми знову опинимо себе в цій частині світу. На велосипедах, які ми маємо, можна буде взяти на прокат велосипеди середнього класу на придорожньому стилі.

Ми обидва подібні , щоб здійснити цю поїздку. Один з нас є щоденним приземним (15 км на кожен шлях), який використовується для більш довгих атракціонів 40-50 км на вихідних, інший їде рідко і ніколи не пройшов більше, ніж 3 км за один раз. Навіть у повільному темпі, 40 км буде набагато більше, ніж цей гонщик міг би комфортно.

Які поради/методики (якщо такі є), які дозволять сильнішому вершникові завершити поїздку максимально комфортно?

Дякую

7
@mattnz - я згоден. Вибачте, після прочитання відповідей я бачу, наскільки неоднозначним було питання.
додано Автор Larry, джерело
Нам потрібні більш детальні відомості про проблему, яку потрібно вирішити. Що таке ситуація? Як він стоїть, Q не відповідає.
додано Автор Topener, джерело
@ Rob. Великий редагування - виграли проголосували за Q, оскільки ця ситуація стосується багатьох людей (пар ...).
додано Автор Topener, джерело
Просто катайтеся зі швидкістю. Це навіть краще, якщо вони можуть взяти на себе ініціативу. Для короткого спаду швидкості поштовх працює добре.
додано Автор Dexter, джерело
Їдьте повільніше, або принесіть більше людей на їзді, хто ближче до швидкості.
додано Автор Andrew Martin, джерело
Ви думаєте про тимчасове рішення, наприклад, щоб допомогти виснаженому вершникові за останні милі повернутися додому або про більш-менш постійне рішення для того, щоб людина могла їздити, чого вони, звичайно, не зможуть обійтися без допомоги ?
додано Автор Benedikt Bauer, джерело

7 Відповіді

Новинки, з якими я їхав, здивовані і приємні, що я їду за ними.

  • Вони встановлюють темп
  • Я можу подивитися, що вони роблять
  • Я можу їхати близько (досить розмовляти), не будучи занадто близько (тобто не стикаючись)
  • Я можу порекомендувати, який прилад він змінить і коли
  • Я тримаю автомобільний трафік від їхнього хвоста (наприклад, за допомогою моїх рукояток на машині, щоб сказати "уповільнити" або "будь ласка обійти", і їхати ближче до центральної лінії, ніж велосипед, що передує мені, тощо)
15
додано
Так, найнадійнішим способом вичерпання когось є те, що вони їдуть швидше, ніж їх природний темп. Намагаючись встановити темп, це уникне.
додано Автор Dexter, джерело

Я бачив різні пристрої для нарізної канавки, засновані на шнурах з бангі, які використовуються в багатокористувацьких командних гонках [1], але я вважаю, що їх набагато важче вчитися, ніж розробляти. Несподівано підтягнути хтось на велосипеді може викликати всілякі контрольні проблеми. Це не те, що я рекомендую використовувати з новим. В основному це використовується лише довгі схили в гору. Мотузка для буксирування надто складна на будь-якій значній швидкості.

Складання не все, що важко, і вам не потрібно бути прямо на когось колесо, щоб отримати значну вигоду. Навіть одна велосипедна довжина позаду дає вам значну вигоду, і ви отримаєте деяку перевагу на щось менше, ніж 3 байка довжини позаду. Звичайно, вам доводиться їхати досить швидко, щоб підготувати до матерії.

Напевно, найкращий спосіб допомогти новачкові вершник насолоджуватися довгою їздою - це ставлення та терпіння. Перетягування когось може бути найкращим способом виграти гонку, але я не думаю, що це дуже приємно. Якщо ви хочете, щоб хтось насолоджувався їздою, виберіть маршрут і темп, який вони зможуть керувати.

[1] - (тобто Пригоди Гонки http://www.adventuresportsonline.com/basics.htm )

7
додано
Я дуже скептично ставиться до того, що "розробка" трьох довжин велосипедів забезпечує будь-яку користь. У вас є цитата для цього?
додано Автор David Richerby, джерело
Правильно, так що спорт, який забороняє редагування, говорить, що на трьох велосипедних перегонах, за швидкістю перегонів, ви нічого не отримуєте. На боротьбі новачка швидкість, ви безсумнівно отримуєте нічого на 2-3 довжини і, можливо, нічого особливо на 1-2 довжини. Крім того, більша частина тупиці велосипеда - це вершник, а не сам велосипед, і три рази довжина тіла гонщика - це набагато менша три довжини велосипеда.
додано Автор David Richerby, джерело
Ну, для одного, це правило для складання штрафних у триаталонах. triduo.com/articlesPage/draftingrules/drafting.htm Це також загальне правило з палепою великого паперу, що вам потрібно три човна довжини, щоб отримати чисте повітря. Перевага на три довжини велосипеда, звичайно, набагато менша, але вона все ще є. Як ви можете бачити в цьому прикладі grc.nasa.gov/WWW /k-12/airplane/dragsphere.html , зони низького тиску за тупого тіла приблизно в 3 рази довжиною тіла.
додано Автор Jasmine, джерело

Ми з дружиною використовували цю установку, щоб зробити довгу подорож на день більш керованою для неї. Якщо ваша зацікавленість полягає лише в тому, щоб дістатися з A до B (і не покращуватись як гонщик), я думаю, що це може працювати досить добре. Я б не рекомендував його для зупинки та міського руху, але на дорогах у країні це, здавалося, працює надзвичайно добре для нас.

Використовуючи запасну внутрішню трубку (яка вам все одно буде потрібна), зафіксуйте повзунок для висувних собак на посаду каркаса/сидіння велосипеда, що намагається посилити велосипедиста. Протягніть повідку довжиною ~ 2 велосипеда і прив'яжіть його до передньої частини велосипеда слабкого гонщика.

Це давайте більш сильним вершником, по суті, буксируйте слабшого вершника, зберігаючи при цьому комфортну (тобто зручну для новачка) відстань між велосипедистами.

Я не знаю, наскільки це зрозуміло, але ось приклад налаштування.

Two bicycles connected with a dog leash

2
додано

Отримати більш повільний велосипедист краще велосипед, і швидше велосипедистів велосипед, який буде сповільнювати його/її вниз.

Коли є вітри, які потрібно враховувати, щоб сильніший велосипедист підняв голову і створив перерву вітру, дозвольте, щоб повільний велосипедист встановив швидкість, яку можна виконати, об'їхавши вперед, або тим сильніше велосипедиста, який приділяє велику увагу співрозмовнику.

Візьміть перерви набагато частіше, ніж сильніший велосипедист зробить самотньо, і ходити, коли з велосипеда. Переконайтеся, що у вас є хороші замки з велосипедами, щоб ви могли залишити їх під час ходьби.

Якщо вам дійсно потрібно додати потужність, якщо ви можете циклу поруч, повільний велосипедист може триматися на плечі/руці сильнішого велосипедиста і зніматися вперед. Натискання сильним велосипедистом можливе, але важче для вас обох, якщо ви не звикли до цього. Чи можна це взагалі залежить від законів і велосипедів. Без сумніву, я б це зробив на велосипедних доріжках, які досить широкі (як у Нідерландах), але не на головній дорозі (у більшості країн світу).

Я б не погоджувався і не бігав, оскільки повільний велосипедист відчуває себе дуже жахливим, оскільки не вміє йти в ногу, якщо тільки двом з вас краще залишатися в розмові або, принаймні кричачи, відстань.

Я їздив на велосипеді, включаючи тури, з тих пір, як я був дитиною, у віці до 10 років, і в меншій мірі повільніше і швидше велосипедиста.

2
додано
Якщо їхати позади і до центру дороги іншого велосипедиста, перевірте, чи використовують вони дзеркало. У мене були випадки, коли я не міг бачити щось, що відбувається позаду мене, як вершник за мною "завис", щоб він заповнив моє дзеркало. (Я був на лежачому трюку в той час, але це може статися з усіма дзеркалами, якщо ви знаходитесь у неправильній позиції.)
додано Автор Willeke, джерело

Дуже очевидним способом для більш швидкого вершника (або з більш витривалістю) буде, щоб дозволити більш повільного гонщика. Це не обов'язково має бути натягнутим до шини, просто для того, щоб послідовник відчував менше вітру. Я думаю, це дозволить вам досягти середньої швидкості десь між двома гонщиками.

Це звучить як конкретний екземпляр. Поїздку досить довго, щоб ви могли практикувати, маючи більш слабкий вершник на першій пару миль. Ключ буде попереджати їх про торкання шин і, як правило, залишатись настороженими.

1
додано

Я постійно допомагаю моїй дружині на пагорбах, щоб ми могли їздити разом з групами, які для неї бувають занадто швидкими, тоді як я все ще отримую певні вправи. Ви повинні мати досить хороші навички керування, щоб це зробити, і я б не спробував це на бездоріжжю, але дивно, наскільки велика різниця призведе до незначного поштовху на пагорбі. Я просто катаюсь поруч із нею з однією рукою на моїх рукояті, використовую свою іншу руку, щоб трохи натиснути на маленьку її спину.

1
додано
Так, цей метод добре працює, коли допомога короткочасна.
додано Автор Dexter, джерело

Як ти допомагаєш цьому більш повільному вершнику? З технікою, кондиціонуванням, чи щось іншим? Ви можете сповільнитися і допомогти їм з технікою на будь-який спосіб, а потім спринт вперед і обертатися. Коли ви наздочуваєте, поверніться і дайте їм більше вказівників.

Я також пропоную потрапити у велику групу гонщиків, де новачковий вершник може знайти на своєму рівні більш раннього новачка.

1
додано