Shimano Sport Camera ANT + Software

Я володію спортивною камерою Shimano, яка за кожною специфікацією буде читати швидкість, каденцію і частоту серцевих скорочень через ANT +. Мені сказали, що дані з пристроїв записуються на файл .csv, який зберігається на картці з відео. Щоб поставити ці два разом, ви повинні використовувати програмне забезпечення від Shimano. Я не можу знайти посилання для завантаження будь-де в Інтернеті.

Хто-небудь знає, чи правильна процедура вище, і коли Shimano буде випускати програмне забезпечення?

Мені потрібно купувати ANT + HRM та датчик швидкості/швидкості, але не збираюся витрачати гроші, якщо вони цього року не збираються випустити.

Інформація про камеру: http://bike.shimano.com/content/sac-bike/en/home/articles/shimano-sport-camera.html

1

3 Відповіді

Немає програмного забезпечення для редагування відео з Shimano.

CSV присутній, ви повинні побачити це, якщо ви об'єднаєте свої датчики у мобільне додаток.

Я успішно використовував DashWare із моєю камерою дії Shimano, інші повідомили, що програма редагування Garmin VIRB працює, але я не пробував.

1
додано
Я не володію цією камерою, але ця відповідь, як видається, підтверджена на веб-сайті CyclingTips - cyclingtips.com.au/2014/07/shimano-sport-camera-review
додано Автор sergeb, джерело

Першим результатом Google є http://www.shimano-sportcamera.com/us/application .php - якщо ви натискаєте маленьке відео YouTube, це показує, як інтегрувати датчики Ant + та відео.

1
додано

Ви можете використовувати будь-який ANT + HRM ремінець та/або датчики каденції/швидкості. Garmin та інші продають сумісні пристрої ANT +. Вам не доведеться чекати, поки Симано випустить свою власну.

1
додано