Говорити прокачуючи мою трубку, чи можу я її розрізати?

Нещодавно я купив міський велосипед уживаний. Через 2 тижні я отримав спущену шину. При ближчому огляді це виглядає так, тому що це пояснюється спицями. Стрічка обода гарна. Здається, що саме цей виступ був змінений попереднім власником, і його кінець більш помітний, ніж інші. Чи може це бути причиною? Чи можу я безпечно скоротити надлишок?

This is the spoke I think caused the puncture (although the rim tap seems fine. spoke that caused puncture

This is the look of the other spokes. normal spoke

0
Вам потрібно спеціальний інструмент, щоб вирізати його, але це цілком спеціалізовано, я не впевнений, що я навіть бачив. Я думаю, що це, ймовірно, буде простіше (і, звичайно, дешевше), щоб купити спиці правильної довжини, але я можу помилятися. Перш ніж робити що-небудь, варто перевірити, що порушник говорив насправді довше, ніж всі інші.
додано Автор sergeb, джерело
@Blam - відмінне відео, я знав, що для того, щоб вирізати нитку, потрібно було спеціальний інструмент, але моя пам'ять була дуже нечіткою. Я думаю, що інше, що я беру з відео, що це набагато менше клопоту купити спиці вже вирізати на правильну довжину (якщо це можливо)
додано Автор sergeb, джерело
Для виробників коліс звичайно використовувати спиці, які є довгими (так вони можуть, наприклад, використовувати один і той же розмір спиці на обох сторонах заднього колеса), а потім, після того, як колесо було зібрано, подрібнюється до кінця говорив. Можливо, ви можете виконати те ж саме з ротаційним інструментом у стилі Dremel.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
(Зауважте, що якщо ви вирішите "рятувати" розмову, ви повинні переконатися, що на спиці залишився діапазон ниток, і що ніпель ще не затягнутий до верхньої частини ниток, запобігаючи належному розмовленню напружений.)
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Так, ви можете вирізати його. Потрібно буде видалити його спочатку, що не варто. Як стверджує @PeteH, придбайте нову, правильну довжину. Якщо потрібно вирізати спицю, можна використовувати трикутний файл або маленькі різаки. Потім потрібно очистити кінець файлом. Переконайтеся в тому, що в колесо не потрапили стружки; вони можуть викликати таємничі квартири назавжди. Як сказано, легше просто замінити його :-)
додано Автор Dexter, джерело
Це не тендерна угода, щоб витягнути спицю і розрізати її. Дотримуйтесь інструкції в кінці цього відео: youtube.com/watch?v=Wtond_V5iT4
додано Автор Szoltomi, джерело

1 Відповіді

Я б вирізав його без спеціального інструменту:

  • повністю вичистити ніпель
  • видалити спиці з обода (не потрібно видаляти її з концентратора)
  • повністю потік ніпель, наскільки це можливо
  • розрізати 5мм різьбленого спиці за допомогою звичайного плоскогубця
  • повністю вичистити сосок. мушедние нитки (з дешевих плоскогубців) будуть фіксованими таким чином
  • вставити розряд
  • ниппель ниток у міру необхідності

Інші опції:

  • просто видаліть розмову з краю, поки не отримаєте більш короткий. відсутній 1 розмова не викликає проблем
  • частково розкрутити спиці і зігнути його посередині плоскогубцями, доки ви не отримаєте більш короткий
  • залишити розмову так, як є, і помістити гумовий квадрат зі старої шини між спицями та стрічкою обода, щоб запобігти подальшим проколам
2
додано
Я буду обережно робити це таким чином. З сплавними ниппелями існує велика можливість руйнування протектора (у ніпелі) шляхом розмотування його над грубим зрізаним/затиснутим кінцем.
додано Автор Phiteros, джерело