Ремонт пошкодженого конусного гайки

Таким чином, у мене є хороший гібридний велосипед, який я взяв на друге місце, виконував певне технічне обслуговування, щоб запустити його, і думав, що я замінюю підшипники на задню вісь. Роблячи це, я знайшов маленьку яму в одному з конусних горіхів.

У мене немає картини, але це такий тип речей (насправді, моє не так погано, як це, воно менш довге і менш глибоке):

enter image description here

Просто думаючи, чи було б дійсно поганою (або дурною) ідеєю спробувати подати всю гайку, щоб поверхня була гладкою. Я ціную, що це буде дуже багато роботи, щоб правильно зрозуміти.

Конусні горіхи, схоже, сильно відрізняються, і пошук точної заміни може бути складним, тому думав, що я вивчу цю ідею ...

Сподіваємося почути ваші думки!

1
Так, віднесіть його до магазину велосипеда (візьміть вісь, так що річка - це точне співвідношення). Більшість магазинів повинні мати заміни. І не забудьте замінити всі кульки, поки ви знаходитесь там - отримуйте ці в магазині теж.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Як тільки ви пройдетесь затверділою поверхнею, точність точного подавання буде надавати гайці занадто м'якою, щоб взяти навантаження. Крім того, ви майже напевно не досягнете правильного профілю та/або округлості ... у вашому велосипедному магазині буде горіх, який підходить, навіть якщо не ідеально ідентичний.
додано Автор Walter Gillies, джерело

1 Відповіді

Якщо у вас немає токарного верстата, допусків буде занадто високо для вас, щоб ви могли тут прийняти прийнятну роботу. Плюс, я вважаю, що конус поверхня загартується, після того, як ви протріскуєте, що основний матеріал буде занадто м'яким. Якщо ви відвідуєте місцевий магазин велосипедів, вони повинні мати змогу зіставити це.

6
додано