Педалі надто часто потрапляють на землю під час поворотів на відносно високій швидкості

Я їхав на 40 років, з яких останні 25 років я їздив на спеціалізовані. Близько квітня минулого року я вирішив замінити свій старий велосипед новим Sirrus Sport на рамі XL. Хоча я люблю вигляд і катаюся, у мене серйозна проблема безпеки. Це траплялося зараз кілька разів, коли, коли я роблю поворот на відносно високій швидкості, педаль потрапляє в землю, лякаючи пекло з мене. Хоча це і було в минулому з іншими велосипедами, з цим мені не доводилося часто траплятися, до того моменту, коли я не відчуваю себе безпечною їздою та поворотом на високій швидкості і, звичайно, впливає на мою загальну продуктивність.

Цікаво, чи хтось мав той же досвід з моїм точно таким же мотоциклом. Чи може це бути спеціалізованим питанням дизайну ...? чи може хтось, хто зібрав велосипед, використовував неправильні стебла або педалі ...? У мене є фотографії пошкоджених педалей:

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

Я був би вдячний за ваш відгук або коментарі щодо того, як це виправити. Я зв'язався з місцем, де я купив велосипед двічі, але я не отримую відповіді, можливо, я повинен спробувати спеціалізуватися безпосередньо.

9
@ кифлі, як похила дорога? Можна обертати в один бік дає вам менше місця внаслідок падіння дороги.
додано Автор Kevin, джерело
@kifli і bruno ви можете спробувати обрізати кінчики ваших педалей, використовуючи діагональні фрези або січа колючі або ножівці. Все, що знаходиться на зовнішній стороні від кінця осі, не є структурним. У будь-якому випадку дорога буде знімати ці біти з пластику з плином часу.
додано Автор Kevin, джерело
Єдиними людьми, котрі повинні педалювати через вузькі кути, це критські гонщики, і вони їздять на велосипедах з короткими крилами та піднімаються BB.
додано Автор Nicol J Craig, джерело
Це конструктивний недолік, і дуже серйозний. Немає причин зупиняти педаль просто тому, що ви поводитеся.
додано Автор ilm, джерело
@DavidRicherby Я думаю це різниця між cornering з motorcycles та cornering з велосипедами. На мотоциклі, особливо на іподромі, ви піднімаєтеся за кут, починаючи просто навколо вершини - точне місце залежить від вашого стилю їзди. Я гадаю, коли принцип контр-керування однаковий, прискорення поза кутом не вдаряється, поки велосипед не буде набагато більш вертикальним.
додано Автор ilm, джерело
(Другою причиною не педалювати через повороти, щоб уникнути "стоп ударів пальців", де нога потрапляє на переднє колесо, або на завантаженому торієві, де удар пальцями потрапляє в передню панель).
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Це форма велосипеда - висота нижньої кронштейни і довжина кривошипів. Але зауважте, що багато велосипедистів (як і я) не педалюють різким поворотом, а виходять назовні.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
@RajMore Ні, це дефект користувача. Даніель Ріс Хікс та Словаків вже пояснили, чому не треба педалювати по кутах. Той факт, що педалі потрапили в землю, є причиною припинення педалювання !!
додано Автор David Richerby, джерело
Майте одні й ті самі педалі і та сама проблема. Смішне, це тільки з одного боку. Я вірю, що вони досить широкі педалі на додаток до того, що ви повинні підняти педаль на боці ви робите це, це полегшить, а також буде уникати удару по землі.
додано Автор kifli, джерело
@ Пейте, дороги, якими я користуюся, абсолютно плоскі та хороші. Моя ставка на те, що педалі великі і мають цю квадратну форму, якщо ви дивитесь на квартири для гірських велосипедів у них є ця форма ромба. На фото впливи були зроблені на кутах педалей.
додано Автор kifli, джерело
У цьому нема вини дизайнерів, адже ви, насамперед, повинні уникати поворотів зі своєю внутрішньою ногами вниз. На високих швидкостях ви нахиляєтесь всередині кута та в залежності від вашої швидкості та встановлення велосипеда, це може статися на кожному велосипеді з внутрішньої ноги вниз. Можливо, ваш новий велосипед трохи нижче/має більш довгі/товстіші педалі, і що було прийнятним на вашому старому велосипеді, вимагає зміни техніки на новому.
додано Автор Arcane Engineer, джерело

4 Відповіді

Це, безумовно, можливо, що нижня висота кронштейна нижче попереднього велосипеда і/або вашої довжини crankarm більше.

BB може бути нижчим, щоб поліпшити керування, і я напевно бачив довгі крихарми на великих велосипедах. Типове вимірювання становить 175 см, але ви можете побачити 170 на невеликій рамі або 180 на великій рамі. Більш довгий коліщатком буде для розміщення ваших довгих ніг.

Подивіться на внутрішню сторону колійного каркаса, ви повинні побачити довжину, яка там було штампована, або ви можете виміряти від центру нижнього кронштейна до центру отвору, де розташовані педалі.

Я не думаю, що це невід'ємна проблема дизайну, але це може бути інший дизайн, який не працює з вашим стилем їзди.

Сторона примітка: Якщо ви встаєте на поворотах важко, якщо ви збираєтеся ноги вниз, ви хочете, щоб ваша зовнішня нога вниз. Це дозволяє зберегти вагу над шинами для максимального зчеплення. Якщо ви дійсно хочете продовжувати крутитись міцно і швидко, то можете кататися міцно, скинути зовнішню педаль, міцно кудись, а потім вистояти за кутом і забити молотком!

Але, повернувшись до початкового питання, якщо ви хочете спробувати відстежити проблему, я б вимірював висоту нижньої кронштейни та шукав/вимірював довжину кривошипника. Один або обидва ці вимірювання в порівнянні з вашим старим велосипедом дасть вам певну інформацію.

15
додано
Погодьтеся з цим, але також з відповіддю Еріка. Ви можете розглянути можливість вимірювання ширини ваших старих педалей порівняно з шириною вашої нової педалі. Більш вузька педаль (від колійного кармана до зовнішнього краю) також може зменшити ваш інцидент із ударів педалі.
додано Автор Phiteros, джерело
Пам'ятайте, що довжина кривошипа не важлива, оскільки важливою є відстань між нижньою кронштейнами та опорами педалей.
додано Автор Yuval Filmus, джерело
@ BrunoAntoniano - критичне число - це відстань від педалі до землі, коли педаль знаходиться внизу штриха. Це висота ВВ мінус довжини кривошипного рукава.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
@ BrunoAntoniano Ви, схоже, стверджуєте, що ваші нові 175-мм кривошипи на 12,7 мм довше, ніж ваші старі 170-мм кривошипи.
додано Автор David Richerby, джерело
175см - це довга крилатка!
додано Автор David Richerby, джерело
Дякую Джеймс. Старий велосипед має номер 175, а новий має лише 17. Але я вимірював довжину колійного каркаса, а старий це 7 дюймів проти нового на 7.5 дюймів, так що це значна різниця: .5 дюймів або 1,27 см ... Цікаво, що розмір те педалі у старій - 4 дюйми заввишки, а 3,5 - на новому. Відстань від педалі до землі однакова на обох. Я збираюся замінити Crankarm на 7 дюймів і подивитися, чи вирішує це питання.
додано Автор Falgun Cont, джерело

Ухилятися на повільних швидкостях легко. Скорботи швидко, ось де починається все важче.

Ви отримуєте педаль, тому що ваша педаль нижча, ніж поверхня дороги, тому не слід педалювати через більш швидкі кути.

Замість цього, покладіть зовнішню педаль вниз і покладіть свою вагу на цю ногу. IE, для лівого повороту ти повинен натискати на праву ногу. У той же час трохи, дуже багато або повністю зніміть вашу сідлу.

Це робить подвійну задачу натискання шини шини на землю для більшої рукоятки та меншого ковзання, а у вашому випадку тримає педаль від землі.

From http://blog.artscyclery.com/technique/mountain-bike-cornering-skills-the-fundamentals/

http://blog.artscyclery.com/wp-content/uploads/2013/02/cornering-620x350.png

Ви можете побачити, як ця голова має перебільшену позицію тіла над центральною лінією велосипеда.

Від http://www.stickybottle.com/coaching/coaching-how-to-corner-fastest-when-racing-and-how-to-save-energy-in-sportives/ Ще дорога Фото-велосипед. Вершник не педалюється.

http://www.stickybottle.com/wp-content/uploads/2013/02/fintan-ryan-cornering.jpg

З http://www.bikeroar.com/ поради/виявлення потоку бездоганний-ваш-гірський велосипед-поворот техніки Знову трохи штучне фото, але це чітко показує вагу на зовнішній педалі, а також виглядає готовий до правильної черги.

enter image description here

15
додано
@Criggie причина того, що ви бачите набагато більше прикладів MTB, тому що це більш важлива методика на MTB. На асфальті, у вас є багато передбачуваного рукоятки, так що можна втекти з будь-яких видів, на дорозі на змішаних поверхнях, вам потрібно отримати техніку, щоб знайти рукоятку та підвищити швидкість руху.
додано Автор Tobias, джерело
До речі, хоча в картинках показано більше MTB, ніж дорожні велосипеди, показана техніка, безумовно, застосовна до дорожніх велосипедів. Хороша відповідь Criggie.
додано Автор Dexter, джерело
У останньому знімку гонщик не тільки готовий, але він обертається. Його CG знаходиться далеко від колісної точки контакту. Добре фото.
додано Автор Dexter, джерело
@ andy256 да, я шукав фотографії, які чітко показують точку зору. Майже всі були МТБ або позашляховими, можливо, тому що їзда на дорогах - це більш точні коригування, а МТБ - набагато більш грубим на низьких швидкостях.
додано Автор Criggie, джерело
Це абсолютно правильна відповідь. Ви повинні не педалювати все через щільні, швидкі повороти.
додано Автор user25691, джерело

Ви б розглянули безліч педалів замість обрізаної платформи? Це, мабуть, самий поворотний кліренс для долара, по-друге, заміна колінчатого озброєння коротшими.

Набір цих педалей покращить вашу вихідну потужність, тому що ви можете сильніше потягнути на підйоми, а також бритви, ймовірно, ~ 1 "або більше з вашого очищення педалі.

Clipless Pedal

Одна з недоліків полягає в тому, що вони страшенні, щоб їздити без взуття, призначеного для затискання, хоча деякі типи (наприклад, SPD) мають взуття з бездоганним апаратом, зануреному в підошву для легшої ходьби.

4
додано
@ BrunoAntoniano У мене є набір Shimano A530, який мені дуже подобається. amazon.com/Shimano-A530-SPD-Pedals/dp/B00AAOIAQC Ви могли б використовувати велосипедні туфлі з шипами на одній стороні, і ви могли б використовувати регулярні туфлі на рівній стороні.
додано Автор chadgh, джерело
Тож тепер його взуття знизиться, можливо пошкодити зовнішній край стопи.
додано Автор Kaz, джерело
Може бути, це буде, але це буде легко дюйм додаткового оформлення.
додано Автор Less and More Collective, джерело
Так, не погана ідея, спасибі. Чи можете ви порекомендувати набір SPD, я міг носити з регулярним набором ходьби/кросівки ...?
додано Автор Falgun Cont, джерело

Три варіанти - або комбінація

  • уздовж повороту з педалями горизонтально на землю
  • вузька педаль
  • коротший рукоятка
0
додано
Якщо ви намагаєтеся бути аеро на куті, ви йдете занадто швидко , або його не дійсно кут, а потім ви повинні педалювати через
додано Автор Kevin, джерело
Не треба, щоб це було "узбережжям через поворот із зовнішньою педаллю"?
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Якщо ви потрапляєте в обертання з горизонтальними кривошипами, ви ризикуєте, що переднє колесо вразить зовнішню ступню.
додано Автор David Richerby, джерело
Спасибі Бламу. Виходячи з вимірювань, я думаю, що я спробую замінити кривошипну руку більш коротким.
додано Автор Falgun Cont, джерело