Чи потребує моя фіксація натяжник ланцюга?

Я будую власну фіксацію (майже кліше, вибачте), і я обговорюю, чи купувати натяжні ланцюги. Більшу частину часу я буду їздити на моєму велосипеді з фіксованою передачею. Однією з причин, через яку я запитую, є те, що я бачу багато фіксів без них. Тому мені було цікаво, чи дійсно мені це потрібно. Особисті уподобання вітаються.

1
Ви насправді не повинні намагатися побудувати нову фіксацію без горизонтального відключення або відстеження в будь-якому випадку - це зводиться до зменшення кількості передавальних чисел або використанням щось на кшталт ексцентричного концентратора чи іншої хаки.
додано Автор Andrew Martin, джерело
Якщо у вас є горизонтальні відхилення або відстеження, вам не потрібний натягувач
додано Автор Scroog1, джерело

2 Відповіді

Вам не потрібна ланцюг натяжитель (таким чином, ви, мабуть, означають щось на зразок Сурлі Таггнат, а не шків, який зачепить фіксацію). Ця стаття з Леннард Зінн (або, зрівняльно, той, про який він цитує, з Шелдон Браун ) розкриває напрямок вашої ланцюга.

1
додано

Якщо у вас є еліптичний нижній кронштейн, вам не потрібен натягувач. Подібно до відсіву, що дозволяє горизонтально рухатися.

Якщо вам дуже пощастило, навіть для вертикального відсікання кадру не потрібен натягувач, але оскільки ланцюги розтягуються з плином часу, це, можливо, не буде тривати назавжди.

Коли ланцюжок занадто короткий, у вас буде частина обертання кривошипа, яка дуже жорстка. Якщо ланцюжок занадто довгий, він ризикує спуститися і затиснути колесо, що спричинить небезпеку заносу. У цьому випадку гарна ідея - натягувач ланцюга (який може стати старим перемішувачем для сміття).

1
додано
Ви не можете використовувати натяжну ланцюг із шківів із фіксованою передачею.
додано Автор Andrew Martin, джерело