Допоможіть змінити старий Marin MTB на міський крейсер для тротуару?

I have an old Marin Bobcat Trail MTB with 26" wheels. I want to make a road bike out of it, and don't want to spend a bunch of money. I just want to be able to go fast and coast for awhile, so I don't have to crunch around on my Talus 29er.

Я теж ~ 230 фунтів і 6'6 ". Я використав для того, щоб вибити шини як божевільні на цьому мотоциклі. Буду чинити боротьбу з тією ж проблемою з крихітними шинами?

Я хотів би розмістити зображення трансформації. Мені просто потрібні вказівки щодо того, як повторно використовувати те, що я маю на велосипеді, за вирахуванням придбання нової колісної партії.

Дякую всім!

0
Я 6 футів, а часом - 230 ~ 240 фунтів. Ніколи не було проблем з промиванням шин на моїй гірській дорозі (OEM 26x2.1 або Cont. Touring Plus 26x1.75).
додано Автор Alnitak, джерело
додано Автор Rodrick Chapman, джерело
Якщо ви "дуєте шини як божевільні", варто дослідити, чому це відбувається. Якщо це не прокол дорожнього сміття (скло, дріт, нігті), тонкі шини можуть лише погіршити його. Якщо тиск в шинах є занизьким і ви потрапляєте в бордюр або скелю, ви можете отримати щіпку - труба затискається між шиною та ободом.
додано Автор Nha Nguyen, джерело
Отримайте деякі шикарні шини, але не отримаєте дуже тонких шин. Я рекомендую шини шириною близько 40 мм. Ось хороша стаття, яка пояснює, що тонші шини не завжди "швидше": janheine.wordpress.com/2014/01/01/tires-how-wide-is-too-wide
додано Автор Nha Nguyen, джерело

2 Відповіді

Там дійсно не так багато потрібно зробити MTB в грізний міський велосипед.

Очевидним є зміна шин. Але я б насправді не рекомендував їхати за щось худий, просто щось не звивається. Шкірні шини пропонують дуже мало переваг, але поглинають набагато менше ударів, що виникають при керуванні містом, що робить їх менш комфортними і підштовхують колеса до більшого навантаження. Просто знайдіть кілька чудових (напів) витончених шин, і ви повинні бути добре йти (я просто опублікував свою перевагу в іншій відповіддю і відчував б, як надмірну рекламу, якщо б я згадав про особисто бажану марку та модель ;-)).

Ви можете подумати про додавання кінців бара, які пропонують додаткову позицію для ваших рук, що є досить комфортним для більш довгих атракціонів.

Більшість інших речей є особистими перевагами або, принаймні, залежать від того, як ви збираєтеся використовувати велосипед. Залежно від вашої швидкості ви, можливо, захочете поглянути на великі кільцеві кільця для більш високого кінця, і, оскільки ви високий хлопець, можливо, довші крилатки.

Інші речі, про які слід задуматися: вогні (концентратор динамо проти батареї), стелажі, грязьові охорони, замок.

2
додано

Набагато важчі люди їдуть різного роду MTB, які були переналаштовані для їзди на дорозі, і не відчувають регулярних проблем шини (вимивання, прокол). Ви, схоже, вважаєте, що ваша вага і розмір є причиною проблем шини, але це не відповідає моєму досвіду.

Як зауважили інші респонденти, ви хочете мати якісні слики або напівплески на цьому велосипеді, щоб підвищити опір коченню. Ви можете запустити деякі з них при більш високому тиску, ніж ви можете запустити ножівку шини, що також допомагає.

Перш ніж встановлювати нові шини, переконайтеся, що ваша обода не є джерелом "вибірок". Інакше кажучи, коли лента стрічки стає втомленою, а клей не працює так само, як це було раніше, стрічка може переміщатися під трубкою, викриваючи отвори для розмов, створюючи квартири. Точно так само, якщо у вас неправильна розмір (занадто вузький) ободок, може виникнути та сама проблема. Нижня частина, переконайтеся, що ваша обода стрічка або ободка не розкриває розмовні отвори.

You did not mention what width of tire you're running on the Marin, but on BikePedia it shows the bike is typically spec'd with something around 26" by 2" so any decent tire around that size should be good.

Schwalbe Marathon Plus може бути важко встановити , і вони можуть бути "високими" для певного розміру, але вони є приблизно як низький рівень підтримки та пункції стійкий, як ви можете отримати. Є декілька шин для SMP, доступних для 26 "диски:

Marathon Plus, 50-559, Black-Reflex, Wire
Marathon Plus Tour, 50-559, Reflex, Wired
Marathon Plus, 47-559, Black-Reflex, Wire
Marathon Plus Tour, 47-559, Reflex, Wired

That is what I would suggest, along with some decent-quality tubes.

0
додано