Як розізнати різницю між брендами велосипедів

У мене 20-дюймовий велосипед BMX. Це було дано мені без наклейок або ідентифікаційних знаків на ньому. Як розізнати різницю між брендами?

0
Якщо ви розмістите фотографії велосипеда, ми можемо допомогти. Перевірте тег identif-this-bike для прикладів таких публікацій.
додано Автор Rob Walker, джерело
Ви маєте на увазі різницю у якості або різних торгових марок?
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Я хотів би проголосувати, щоб синхронізувати заголовок і фактичне питання. Ви хочете отримати загальні рекомендації щодо того, як відрізнити бренди велосипедів або способи визначити, з яким велосипедом ви маєте справу. Останнє також жахливо локалізоване і, можливо, має бути перефразоване про те, як визначити бренд даного велосипеда bmx.
додано Автор markijbema, джерело

2 Відповіді

Ви можете спробувати знайти серійний номер, вигравіруваний десь на велосипеді. Для дорожнього велосипеда це колись під нижньою кронштейном, тому ви можете спробувати подивитися там спочатку. Виробники можуть мати різні схеми серійних номерів, щоб ви могли почати свій пошук там.

Окрім цього, публікація фотографії на форумі або тут може бути гарною ідеєю, оскільки деякі люди можуть визнати, який з них це велосипед.

2
додано

В принципі, ви не можете розібрати різницю між більшістю брендів BMX, оскільки всі вони виробляються в Китаї (за винятком алюмінію BMX, які досить дорогі, і тому досить рідкісні).
Основна відмінність велосипедів BMX - це якість їх підшипників, спиць та інше - речі, які ви не бачите.
Єдине, що ви можете перевірити (і це дуже важливо зробити) - це збірка велосипеда. Вісь педалі та вилка повинні бути добре затягнуті. Якщо в них є гра, він говорить, що це збірка не була професійною (або це було багато їздив, якщо велосипед старий). Щоб довго зберігати велосипед у хорошому стані, його треба налаштувати.

1
додано
Я збирався спробувати і редагувати це, але після кількох читань я дуже незрозумілий тим, про що ви намагаєтеся сказати.
додано Автор Phiteros, джерело