Чи можна використовувати Lezyne Stainless-12 ланцюгової апаратури, як рукоятку шини?

Це справді зацікавило мене, Lezyne Stainless-20 має окремий інструмент - важіль шини (однак я не бачу на картинах, як це виглядає). Специфікація Stainless-12 не вказує на рівень шини, але, судячи з того, як інструмент для ланцюгів виглядає, він може використовуватися як рівень шини (неофіційний).

Тож, можливо, я перефразовую своє запитання більш точно - чи хтось успішно (не розбиваючи/згинаючи інструмент і розтріскуючи край і т. Д.) Використовуючи рукоятку ланцюгового інструмента (з Stainless-12, нижчого брата ) як важіль шини?

Once again: I am asking about version -12, not -20!

Оновлення: щоб уникнути будь-якого непорозуміння - ручка інструменту Lezyne:

enter image description here

Image taken from http://www.chainreactioncycles.com/

1
@Блам, що ти маєш на увазі "спини"? Яка мінімальна довжина важеля шини, щоб отримати достатній важелі?
додано Автор Mike Haboustak, джерело
@ DanielRHicks, так, це. Але перегляньте оновлений пост, оскільки ключовим питанням тут є сама ручка. Я не боюсь швидкості, в моєму випадку я рушаю додому, коли трапляється нещасний випадок, моє єдине занепокоєння робить деякі вм'ятини в обода або пошкодження ручки.
додано Автор Mike Haboustak, джерело
@Блам, для чого вам потрібні нитки? Я кажу про саму ручку - просто зачепити в руку. Однак, правда, було б розумно поставити щось тверде через нитки для подовження рукоятки, і тим самим отримати позику. Це, однак, інша історія. Тут - тільки обробка :-).
додано Автор Mike Haboustak, джерело
@DanielRHicks, я не бачу, як QuickStick краще, ніж звичайний важіль шини (я використовую Schwalbe), я можу, і я використовую те саме рух, що і хлопець у відео, однак це залежить від того, яка шина у мене є. Причина для запитання проста - мені просто цікаво. Один інструмент менше, тим краще, адже саме тому багато інструментів існує. І для рекорду, у мене вже є 3 пари важелів шин :-), це не про заощадження грошей, а просто про цікавість, наскільки можливо досягти оптимізації. До речі Я вже помітив, що ви можете свердлити отвір у цьому ручці, як і в версії Carbon.
додано Автор Mike Haboustak, джерело
Одним словом, ні. Ви повинні мати окремий комплект важелів для шин або Quick Stick, якщо ви хочете встановити шини на дорозі.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Якщо ви говорите про цю клапан на ланцюговому інструменті, це означає, що інструмент ланцюга тримається так, як головний інструмент ручки повертається до різьби в гвинт. Неправильна форма використання важеля шини, і вона розташована неналежним чином. Якщо відчайдушний я спробую це використовувати для цього, але існує значний ризик пошкодження трубки або обода, а також буде болісно повільним (якщо він взагалі працює).
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Ось найкраща фотографія, яку я знайшов: chainreactioncycles.com/us/en/lezyne-stainless-12-multi-tool‌/& hellip;
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Вам потрібно Quick Stick .
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Відповідь на запитання для нас: чому ти не хочеш мати належний тиск?
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Повірте, Quick Stick краще, ніж звичайний важіль важеля. Що стосується використання цієї флангової штуки на інструменті Лезине, я б набагато скоріше скористався звичайною викруткою або навіть ножицевим.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Ця ланцюгова інструментальна ручка спинається. Як ви думаєте, що можете отримати достатньо важелів, щоб використовувати його як важіль шини?
додано Автор Szoltomi, джерело
Спін - обертати. Це нитки на ланцюговому інструменті. Ця вкладка нагадує довжину 1 дюйм. Мінімальний час довший.
додано Автор Szoltomi, джерело
Ваша багатопрограмна логіка не має сенсу. Lenzyne має багатофункціональний інструмент, який включає в себе шину. Якщо ви хочете використовувати багатофункціональний інструмент з важелем шини, то чому б не просто купити інструмент із рівнем шини. Вони роблять інструмент - якщо ланцюговий перерва може використовуватися для шин, то чому б вони мали окрему прив'язку для шин?
додано Автор Szoltomi, джерело

1 Відповіді

Виходячи з специфікацій сайту lezyne, цей інструмент не призначений для використання як важіль шини.

Я б сказав, маючи великий досвід використання важелів шин для make-shift під час роботи на посаді велосипеда, це може пошкодити ваш ободок і спричинити агресивний знос ширини шини (що призведе до вибуху бічних стін).

Збережіть собі $ 20-80 в шинах і $ 100 + в ободі/колесі. Купуйте деякий Педрос із найближчого магазину велосипедів. http://pedros.com/products/tools/wheel-and- шини/шинні важелі/

http://www.lezyne.com/product-mtools-stainlesstools.php# .VSkorJFVhBd

12 стиль: "ІНСТРУМЕНТИ БІТ:     Hex 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм Star Shaped T25     Філіпс-Головний ланцюг вимикача: (швидкість 9/10/11)     Розмовні ключі: Mavic Mtv, 3.22, 3.45 "

Примітка. Вони чітко вказують на наявність тиску 20, що, безумовно, є іншим інструментом.

2
додано
На мій погляд, Quick Stick набагато краще, ніж стандартні важелі шини.
додано Автор Ryan Bolger, джерело
Я не можу сказати, що я маю досвід роботи з ними, хоча я їх бачив. Я міг побачити, як вузька позиція важеля створює меншу напругу під час спроби видалити жорстку шину. Може бути, швидка паличка і педеро? Я віддаю перевагу педеро, тому що я ніколи не відчував, що він наближається до розриву, хоча я порушив парк-інструменти, а також ще два інших беззначних важелів. @ DanielRHicks
додано Автор Alexis Brion, джерело