Переключення переглядів, що створюють витік пам'яті

Я змінював перегляди з навігатором.pushView знову і знову, але, схоже, це постійно займає більше пам'яті. Будь-які приводи до того, що це може бути?

Чи змінюю подання неправильно?

0
Переконайтеся, що всі посилання на вашу думку видаляються та скасовуються, інакше вони залишаться у пам'яті назавжди. Найбільш вірним винуватцем тут буде слухач подій на ваш погляд або один з його дітей.
додано Автор Dennis Jaamann, джерело
Приклад коду може бути корисним для аналізу
додано Автор Exhausted, джерело
Ви можете показати нам якийсь код? Може бути, це ще одна його частина, яка викликає витік пам'яті ...
додано Автор LoremIpsum, джерело

2 Відповіді

Якщо pushView виконує щось подібне до еквіваленту Objective-C, це збереже всі перегляди, які ви натискаєте на стек. Він призначений для використання як для ієрархічного інтерфейсу, де ви йдете глибше в дерево, а потім використовувати popView, щоб повернутися назад.

0
додано
У гнучкому режимі, коли ви натискаєте або помаскуєте представлення даних, всі інші види, за винятком перегляду за замовчуванням вашої програми, слід видалити за замовчуванням
додано Автор Dennis Jaamann, джерело
Оскільки Flex не зберігає список посилань на самі екземпляри перегляду, а скоріше до класів переглядів і створює новий екземпляр кожен раз, тому досвідчена пам'ять витікає.
додано Автор Dennis Jaamann, джерело
Це звучить незрозуміло - як би ви поставили перегляд, щоб повернутися до попереднього вигляду, якщо всі перегляди не зберігаються?
додано Автор Jonatan Hedborg, джерело
Цікаво, спасибі за інформацію!
додано Автор Jonatan Hedborg, джерело

Денісс Джейманн правильно в своїх коментарях - не міг позначити його як відповідь, оскільки не було нічого, що слід відзначити.

0
додано