Mac OS X Lion 10.7.2 Xcode 4.2 проблеми пам'яті

У мене є MacBook Pro 2011, 15 "i7 2GHz 8GB RAM 1333 МГц OS X Lion 10.7.2 всі встановлені оновлення випущені до цієї дати. Я зробив все, що можу, щоб звести до мінімуму споживання пам'яті, і єдиною проблемою, яку я маю на цьому етапі, є те, коли я запускаю Xcode. У мене було 4gigs оперативної пам'яті, ніж купили 8 концертів, і завжди було 10-30 МБ вільної пам'яті через 3-5 хвилин роботи Xcode і PAGE INS - 300 МБ - 700 МБ. Я намагався перейти до 32-розрядного режиму роботи, але без змін. Чи може хто-небудь мені допомогти, будь ласка?

2

1 Відповіді

Так. Один із способів - відключити індексування, інший - зменшити кількість процесів збірки. Це приховані налаштування в Xcode 4, які я докладно описав тут:

Приховані можливості Xcode 4

Я також зробив досить широке написання для вдосконалення та роботи з ресурсами Xcode:

Чому xcodebuild та Xcode 4.2 такі повільні?

1
додано
@Mysiac Я щойно додав це до мого повідомлення: Зверніть увагу, що ви повинні вийти з Xcode, встановити значення параметрів, як це потрібно, зміни набирають чинності, коли ви перезапускаєте Xcode. Чи був Xcode випадковим, коли ви встановили параметри?
додано Автор justin, джерело
@Mysiac Перевстановлення OS X навряд чи "вирішить" нічого. FWIW, я завантажується в майже ідентичну установку, як ви (17 "MBP, 2.2, 8GB, OSX.7.2, Xc4.2 4D199) - також працює з великими проектами c + + і objc ++ (100s KSLOC). Xcode 4 просто повільно і диск ресурсів голодний. RAM-диска працює дуже добре, але ви також повинні керувати своїми залежностями, як великий проект (якщо ви ще не є), а коли ви можете, виконати речі як c ++, а не objc ++, оскільки objc ++ досить повільно (для компіляції) .
додано Автор justin, джерело
@ Місяк ОК. Чи потрібно це половина пам'яті на OSX.6.x з Xc3 (очікуваним) або Xc4 (не очікується, також ресурс свиней по відношенню до Xc3)?
додано Автор justin, джерело
Ух ти. Я не помітив тут, мабуть, тому, що оновлення Lion + Hardware відбулося одночасно - yikes!
додано Автор justin, джерело
Я зробив те, що ви розміщуєте на першому посиланні, але все одно така ж ситуація. Я також намагався переустановити xcode, але ніяких змін. Чи може це допомогти перевстановити ОС X, чи це трата часу? У мене дуже великий проект, (тисячі рядків коду c ++ \ openGL \objective-cзмішані) і очікування кожного разу, коли потрібно побудувати протягом 15-20 хвилин, є неприйнятним. Завершення коду, на мій погляд, є ключовою особливістю у великих проектах, я дійсно не можу отримати все в моїй голові, і це уповільнює мене ...
додано Автор Mysiaq, джерело
Так, я закрив Xcode перед тим, як запустити команду, після виконання команди я перезапустив систему, але все одно не впливає на споживання пам'яті. Я думаю, що проект добре керований, у мене є декілька цілей для основних функцій (c ++) для бібліотек (з C + +), але мені потрібно зробити власний інтерфейс/інтерфейс iOS (інша ціль), тому я повинен використовувати object-c. Я встановлював всі заледеніння, заголовки префіксів тощо. Той же проект з тією ж конфігурацією, що працює на ОС X 10.6 і половина оперативної пам'яті працює набагато краще, ніж на моєму OS X 10.7 ...
додано Автор Mysiaq, джерело
Xcode 4.2 і є 500 Мб вільної оперативної пам'яті від 4 Гб ...
додано Автор Mysiaq, джерело
Гаразд, тик Я продовжу розслідування і сподіваюся, що наступне оновлення, OS X/Xcode whtvr, вирішить цю проблему ...
додано Автор Mysiaq, джерело