Компонент вибору широти довготи для Delphi?

Я шукаю компонент Delphi, який дозволяє користувачеві вибрати та змінювати координати лат/лон, бажано зручним способом (тобто не шляхом введення двох чисел).

В ідеалі, компонент буде працювати наступним чином:

  • У ньому є поля широта і longitude , які можуть редагувати користувач.
  • Вказані координати показують карту або супутникову картинку за допомогою маркера.
  • Вона може містити адресу (вулицю, номер, поштовий індекс та країну) та здогадуватися за координатами
  • Було б добре, якщо користувач зможе перетягнути маркер, щоб налаштувати координати

Хто-небудь знає, чи існує такий компонент? Кращі рішення для відкритого коду. Якщо ні, чи може хто-небудь почати мене, як побудувати такий компонент?

3
Якщо вам потрібне щось, що працює в автономному режимі, ви також можете використовувати MS MapPoint 2011 та його елемент керування ActiveX. Очевидно, не безкоштовний, і вам доведеться купувати та встановлювати MapPoint на комп'ютері, але це полегшує використання керування відображенням Active X на Delphi. Проблема - це не компонент, це дані. Поїдьте на онлайн-карти (google або bing), або вам знадобиться потенційно величезний набір файлів даних карт, а також спосіб їх відображення.
додано Автор Warren P, джерело

3 Відповіді

Спробуйте скористатись Google Static Maps API V2 , Якщо ви хочете використовувати зразок Delphi для використання цього API, скористайтеся цією статтею Використання карт Google (статичні карти) без TWebBrowser , а також перевірити ліцензійну угоду (оскільки в той час, коли я писав цю статтю, ліцензійна угода була іншою).

... Якщо образ API статичних карт використовується за межами веб-додатки   (наприклад, браузер), то посилання повинна бути включена, що вказує на   відображене місцезнаходження в веб-браузері або в оригінальній програмі Google Maps

6
додано
Дякую! +1 для докладної інформації (особливо про ліцензію)
додано Автор Martijn, джерело

Тут ви знайдете 4 статті про використання Google API в Delphi. Ви можете знайти два арцикла про GeoAdress та два про Google Maps. Як знайти координати (широта/довга) поштового адреси o вибрати візуальну позицію (латинську/довгу) на Картах Google і отримати її за допомогою Delphi.

Статті представлені на іспанською мовою, але ви можете отримати доступ до автоматичної трансляції за допомогою кнопки праворуч від сторінки.

Всі статті з кодом; Подивіться та протестувати.

З повагою

3
додано
+1 Для статей про GeoAdress
додано Автор Martijn, джерело
+1 пел ноу табір
додано Автор PA., джерело
Немає podia faltar ... ;-)
додано Автор Germán Estévez -Neft, джерело

Ви можете скористатись онлайн-службами карток (наприклад, Google Map або Microsoft Bing); вони обидва надають послуги статичної карти поряд зі своїми інтерфейсами динамічної карти, які працюють у веб-переглядачі. Вони також підтримують географічні запити; Тобто, ви можете відправити адресу на свій сервер і отримати координати. Вони також надають різну версію інформації та інструментів на карті.

З цією метою ви можете скористатись службою статичного картування для отримання зображення (карта, супутник або гібрид) з заданим рівнем масштабування та розміром зображення з певної координати за допомогою Google або Bing, після чого ви можете показати зображення у вашій програмі.

Щоб скористатися запитом геоданих та динамічною веб-картою, вам потрібно отримати безкоштовний ключ розробника, використовуючи Google та Bing. Вони також мають велику онлайн документацію та SDK, яку ви можете завантажити.

Якщо ви шукаєте готовий комерційний компонент, TGAgis є одним з компонентів, які забезпечують таку функціональність.

1
додано
додано Автор Kasramvd, джерело