Використання зображень у кнопках

У мене є кнопка в xaml, і я хочу, щоб PNG-файл із сексуальною округленою кнопкою використовувався як межа цієї кнопки.

Я спробував змінити фонове зображення самої кнопки, але внутрішня частина кнопки стала прозорою.

And then I clicked on Edit Template -> Edit Current and changed the background of the ButtonBackground it previews nicely but when I double click back to the control it's gone.

Він працює з іншими зображеннями (наприклад, Введіть опис зображення тут), коли я натискаю, але не той, який конкретно Я хочу (Введіть опис зображення тут), чи може це бути чимось проблемою прозорості чи проблемою bitdepth?

0

2 Відповіді

Підхід, який ви приймаєте, призведе до неправильного зміни розміру кнопки. Зображення фіксованого розміру: його можна розтягнути або зменшити, але тоді ви отримуєте візуальні артефакти. Кращий підхід - відредагувати шаблон управління для вашої кнопки та зробити його таким, як ви хочете. Трафік рендеринга може краще справлятися з XAML, ніж просто зображення, тому кнопка, ймовірно, споживає менше пам'яті. Пошук Google повинен мати чудові результати для того, як змінити шаблон управління для кнопки.

1
додано

За допомогою фону кнопки зображення повинно виглядати добре, і нічого поганого з ним. Однак ви впевнені, що ви вказали правильну позицію зображення? Це приклад того, як слід встановити фон:

<button Name="test">
  <button.Background>
    
  
</button>

Зауважте, що зображення тут присутнє в проекті безпосередньо не в каталозі всередині нього, або ж вам доведеться послатися на нього, виходячи з позиції перегляду Xaml.

0
додано
дякую, так корисно Я використав ваш код, потім змінював його в поєднанні.
додано Автор Joseph Le Brech, джерело
Ур ласкавий приятель :)
додано Автор Ameen, джерело