Спеціальний рендеринг OpenGL з FireMonkey

У нас є платформа, що використовує VCL TFrame як поверхню рендеринга для OpenGL.

Використовуючи FireMonkey, чи є спосіб досягти того ж? Я знайшов кілька прикладів того, що весь FMX.Forms.TForm був захоплений, щоб створити OpenGL, але це не те, що я хочу.

Це дійсно "Вибачте, ніхто не може"? Я спробував створити фіктивний TForm і використовувати його DC для cerate контекст рендеринга OpenGL, а потім блинт до FMX.Types.TImage або somehting подібні, але я не пробував цей підхід, а також.

Хто-небудь зробив це? Або це FireMonkey тільки для не-CAD-програм?

1
додано Автор Kromster, джерело

1 Відповіді

Оскільки FireMonkey існує в даний час, немає простого способу спілкування безпосередньо з контекстом FireMonkey OpenGL (це припускає, що ви використовуєте хак для примусового режиму OpenGL у Windows, оскільки Direct2D/3D використовується за замовчуванням без офіційного варіанту для переходу на OGL) .

Проте ви можете створити свій власний контекст OpenGL, безпосередньо спілкуючись з OpenGL API (або використовуючи крос-платформний проміжний шар типу GLEW або GLUT). Немає абсолютно нічого, що зупиняє застосування програми FireMonkey на створенні власного контексту OpenGL, навіть "виховання" вікна візуалізації OGL у внутрішню сторону форми FireMonkey 2D.

Удачі в будь-якому маршруті, який ви вирішите взяти!

1
додано
Це була "на формі 3D Firemonkey", яку я намагався досягти. Я спробував ще трохи, але нікуди. Хак для того, щоб FireMonkey використовував OpenGL під Windows, мене уникнув; Я також не знайшов цього. Експеримент закрито.
додано Автор DelphiDabber, джерело