facebook діалог запиту про те, як отримати request_ids

Скажімо, у мене є програма facebook. Я використовую діалогове вікно запиту facebook JavaScript sdk, щоб надіслати запрошення до мого друга.

У моєму обліковому записі друга він отримує сповіщення та натискає запрошення, і він дає дозвіл на додаток. Ось як мені отримати ідентифікатор запиту.

Я використовую код, який був присутній у fb docs, але він дає ідентифікатор запиту лише в другому запросі, але не в перший раз.

2

1 Відповіді

Ідентифікатори запиту доставляються як масив з комами.

Ви повинні використовувати такий код, щоб отримати їх:

$r = $_REQUEST['request_ids'];

$rids = explode(',',$r); 

$ rids тепер міститиме масив ідентифікатора вашого запиту.

EDIT/UPDATE:

Приклад того, що робити для зворотного виклику:

 function sendRequestToManyRecipients() {
  FB.ui({method: 'apprequests',
   message: 'Request'
  }, requestCallback);
 }

 function requestCallback(response) {
  top.location.href="REDIRECT_URL?req="+response.request_ids;
 }

In the PHP script that it redirects to you can now request the ID's that the user has invited to your app using $_REQUEST['req']

1
додано
Це має працювати, чи впевнені, що у вас правильний інтерфейс перенаправлення для діалогового вікна?
додано Автор David Barker, джерело
Коли ви помістіть код для діалогу запиту у ваш скрипт, ви повинні оголосити redirect ui для цього діалогового вікна або він не буде знати, де взяти вас, коли ви виберете своїх друзів, щоб надсилати сповіщення. ПРИМІТКА. Ідентифікатори запиту надаються користувачеві, який використовує діалогове вікно ... Користувач, який приймає їх у своїх запитах на додаток, буде ТІЛЬКИ надсилати один ідентифікатор запиту.
додано Автор David Barker, джерело
Ви не обробляєте ідентифікатор запиту, який доставляється користувачем у функції requestCallback у вашому JS. Подивіться ще на сайт розробників та скористайтеся методом Redirect UI , а не порожнім зворотнім викликом. Якщо ви хочете, щоб PHP-скрипт керував ідентифікатором запиту, було б краще зробити виклик ajax.
додано Автор David Barker, джерело
Приклад відредаговано, забув виклик функції зворотного виклику. Я взяв приклад FB, як це вже було те, що ви мали у своєму скрипті, а не моє власне.
додано Автор David Barker, джерело
Ви повинні зрозуміти, як працює ідентифікатор запиту: 1 користувач, використовуючи ваш додаток, відкриває діалогове вікно запиту та надсилає запити своїм друзям. Під час зворотного виклику ви отримуєте ВСІ ідентифікатори запиту осіб, до яких він надіслав. Коли один з його друзів приймає запит. Його друг надсилає ОДИН ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДПРИЄМСТВУ до вашого додатка, який буде в списку у вас вже є. Ви порівнюєте ці два, щоб ви знали, хто відправив запит спочатку і винагородив їх, хоча ви хочете!
додано Автор David Barker, джерело
: що це таке?
додано Автор user1015969, джерело
: Перегляньте мій оновлений код, про який йде мова.
додано Автор user1015969, джерело
#DavidBArker: як це зробити ajax call
додано Автор user1015969, джерело
Ukrainian PHP comunity
Ukrainian PHP comunity
885 учасників

dev-ua/php