CakePHP Self-Refreshing сценарій входу в базу даних

Гаразд, так, в основному у мене є скрипт у CakePHP, де я передаю в базу даних більше 7 мільйонів записів. Бачачи, як існує така кількість записів, я стикаюся з деякими проблемами з тайм-аутами. Це на персональному сервері, тому обмеження пам'яті встановлено на 2000 Мб, тому це не проблема з тим, як я хочу це зробити.

Рядки бази даних надходять з величезного файлу. Файл завеликий для обмеження пам'яті, я розбив його на 101 частини на 10000 рядків у кожному файлі.

Я хочу, щоб сторінка оновилася після 10 записів, і коли вона повернеться, перезавантажте вставку записів, де він залишився.

Будь-які ідеї?

I've tried the $this->redirect() route, but it's created never-ending scripts that had to be stopped by manually restarting the server.

0

1 Відповіді

Чому ви не використовуєте оболонку для цього?

Щоб уникнути циклу перенаправлення, ви можете спробувати перенаправити між двома діями або спробувати прикріпити мітку часу до URL-адреси. Я не впевнений, що це буде працювати, оболонка буде набагато кращим підходом в будь-якому випадку.

0
додано
Я не знаю, що ви маєте на увазі за допомогою оболонки ... Ця програма буде використана іншими людьми, і тому вона повинна бути дуже зручною для користувачів, щоб її могли користуватися звичайні люди без знання про PHP або Linux.
додано Автор LukeWaggoner, джерело