Малювання ліній статичних зображень за допомогою JavaScript

Я хочу, щоб користувач змогло наносити маршрути та області на статичні зображення, як це робиться на Картах Google. Я ніколи раніше не робив жодного JavaScript. Будь ласка порадьте мене:

  1. Будь-яка бібліотека/плагін, які можуть допомогти мені виготовити редаговані полілінії та багатокутники на статичних зображеннях (і зможуть зберігати лінії/точки на моєму сервері)

  2. Який найчастіший спосіб намалювати більшість веб-переглядачів? Як я знаю, тег «canvas» недостатньо підтримується багатьма браузерами, і для створення рядка з використанням декількох DIV це не найкращий спосіб досягти цього.

  3. Чи можна приєднати API Google Maps до статичного зображення?

Дякую!

1
Sprintstar: дякую
додано Автор LINQ2Vodka, джерело
RASG: чи можна використовувати Google API на моїх статичних зображеннях? Я маю на увазі, чи було б важко прив'язати це функціональність для моїх цілей? Також, чи не порушує жодної угоди? Дякую.
додано Автор LINQ2Vodka, джерело
Я вважаю, що Google Maps API може допомогти вам у всьому. ви можете натиснути на карті, щоб зберегти точкові точки (або введіть адреси, використовуючи форму на вашій сторінці), і мати API для відстеження маршруту для вас.
додано Автор RASG, джерело
Хм ... Ви, можливо, маєте рацію про порушення договору. про API, якщо ви зберігаєте адресу/координати в масиві, коли користувач натискає ваше зображення, ви можете передавати цей масив у API.
додано Автор RASG, джерело
Спробуйте ці запропоновані бібліотеки: додано Автор Sprintstar, джерело

1 Відповіді

Подивіться на об'єкт Google EarthOverlay

http://code.google.com/apis/maps/documentation /javascript/overlays.html#GroundOverlays

Це дозволить вам розмістити своє статичне зображення на верхній частині карти, зберігаючи всю регулярну функціональність карти (infowindows, полілінії, маршрути тощо).

0
додано
ІТ КПІ - JavaScript
ІТ КПІ - JavaScript
504 учасників

співтовариство javascript розробників в Telegram