Як додати загальну кнопку для всіх сторінок у WP7?

У моїй програмі WP7 кожна сторінка повинна мати кнопку пошуку у верхній частині сторінки. При натисканні на неї слід відкрити сторінку пошуку.

Як це можна зробити? Чи є спосіб визначити кнопку в одному місці, чи мені потрібно додати кнопку пошуку на всі сторінки?

1
Що пов'язано з низовинами? Чи не це розумне питання? Звичайно, ви можете скопіювати та вставити кнопку пошуку на кожен екран, але як би ви це робили без повторного коду?
додано Автор Christopher Orr, джерело
Хоча це питання є законним (не те, що у мене є відповідь), одна річ, щоб відзначити, що всі (?) Телефони WP7 мають фізичну кнопку пошуку, тому, можливо, ви можете переосмислити, чи дійсно вам потрібна кнопка пошуку в інтерфейсі користувача.
додано Автор Christopher Orr, джерело
@ Кристофер .. Дякуємо .. Дуже багато .. Я задавав це питання, оскільки в Android і iPhone ми зробимо кнопку пошуку на сторінці основної діяльності. але в WP7?
додано Автор Mahantesh, джерело

1 Відповіді

Глобальний навігаційний елемент (який ви описали) не відповідає стандартному дизайну програми, що відповідає принципам Metro. Існує декілька винятків, але, як ви цього хочете, це зробити, оскільки це те, що ви робите в версіях додатка Android та iPhone, тому я настійно рекомендую переглянути дизайн програми, щоб він відповідав стандартам інших програм на платформі, а не на вашому додатку на інших платформах. Це дозволить вам створити програму, яка виглядає так, як вона належить на платформі, і буде вести себе так, як очікує користувач.

Тим не менш, існує два способи зробити це.

По-перше, ви можете додати цю кнопку до фрейму і підключити обробника подій на рівні застосування.

Крім того, ви можете створити свій власний базовий клас, який успадковує від ApplicationPage і містить кнопку, яку ви хочете скрізь. Кожна з сторінок у вашому додатку слід успадкувати від вашої власної базової сторінки.

Я б йшов на другий варіант, оскільки я зазвичай знаходжу, що хочу власний базовий клас для всіх сторінок для різних функцій, які я не хочу дублювати.

2
додано