Як використовувати compact.exe, стиснення Windows за замовчуванням, у пакетному файлі

Я хочу використовувати стиснення Windows за замовчуванням utililty для стиснення каталогу в пакетному файлі. В даний час я використовую наступну команду, але це не працює.

COMPACT /C /S source destination

Як я можу використовувати це з пакетного файлу?

В даний час я роблю те ж саме, використовуючи 7-Zip , але мені потрібно зробити те ж саме з compact.exe .

START "Compressing Backup. DO NOT CLOSE" /belownormal /wait "%exe&Zip%" a -tzip -r -mx5 "%BackupFileDestination%" "%dirTempBackup%\"
1
compress.exe робить це, але не запускається на Windows за замовчуванням, і вимагає наявності набору Resource Kit. ss64.com/nt/compress.html | ss64.com/links/windows.html | Також є можливість написати скрипт PowerShell, якщо ви не проти, використовуючи PowerShell. | Також є можливість використовувати вбудований CScript з скриптом VBS, щоб зробити це: superuser.com/questions/110991 | Я використовую це особисто: superuser.com/a/1217040/381054
додано Автор kayleeFrye_onDeck, джерело
чи команда дає вам будь-який висновок? компактний не має синтаксису "джерела призначення", але він просто приймає один аргумент
додано Автор weberik, джерело

1 Відповіді

compact doesn't do what you think it does, I think:

Displays or alters the compression of files on NTFS partitions.

COMPACT [/C | /U] [/S[:dir]] [/A] [/I] [/F] [/Q] [filename [...]]

Це відбувається так само, як перехід до властивостей папки та вибір "Стиснення вмісту для економії дискового простору" - він не створює реєстр ZIP (або подібний) архів.

COMPACT /C /S:"C:\Somefolder"

Він буде використовувати стиснення NTFS , щоб скоротити папку на диску - не створювати ZIP-файл, 7-Zip файл або інше.

1
додано
Гарне місце - я виправив мою відповідь.
додано Автор Cylindric, джерело
compact/C "c: \ SomeFolder" просто позначає папку таким чином, щоб майбутні доповнення були ущільнені: для фактичного компактного використання вмісту/S: compact/C "/ S: C: \ SomeFolder "
додано Автор andygavin, джерело