IOS максимальна кількість файлів NIB, дозволених у додатку iphone

Є будь-яке обмеження на кількість пір-файлів може бути використано в додатку. У моєму додатку я використовую 50 NIB файли будуть будь-які питання пам'яті, як я повинен завантажити цей файл NIB на час виконання.

2
Я працюю на додаток, який буде працювати як на iphone і ipad.Also я використовую різні файли NIB для ландшафтної та портретної орієнтації.Я все ще не впевнений, що це прийнятний спосіб зробити це.
додано Автор Nilesh Tupe, джерело
Тільки з цікавості, чому так багато перо?
додано Автор Dancreek, джерело

3 Відповіді

Я не знаю, чи є межа, але навіть якщо у вас є сотні NIB, вони не будуть завантажені в пам'ять одночасно. Подання програми iPhone є ліниво завантаженим. Це більше питання про те, як може бути велика програма. Ці файли - це лише xml (, який знову компілюється до двійкових, як прокоментував ) файли, що описують ваш макет, тому я вважаю, що число повинно бути у багато разів більше того, що ви просили, перш ніж це може бути проблемою, і навіть тоді це питання про те, наскільки велика програма може бути, а не RAM.

Updated

Поради щодо розміру програми (лише для програм для iOS)
  Програми можуть становити до 2 Гб, але   знати час завантаження.
  Прикладайте зусилля, щоб мінімізувати розмір файлу   Пам’ятайте, що ліміт на 20 МБ для завантаження по повітрю

https://itunesconnect.apple.com/docs/iTunesConnect_DeveloperGuide.pdf

3
додано
nib файли в додатку не є xml, вони двійкові архіви і набагато менше, ніж xib xml файли в Xcode.
додано Автор zaph, джерело
@codecaffeine Справа в тому, що файли nib в додатку не є xml, вони менші бінарні файли.
додано Автор zaph, джерело
@CocoaFu Apple (і, таким чином, розробники) використовують термін nib і xib як взаємозамінні. Коли це - пір або xib - це деталізація реалізації, тому що Xcode компілює xibs до двійкових при побудові.
додано Автор codecaffeine, джерело
@CocoaFu так, ви технічно правильні. Я просто думаю, що дискусія xib проти nib заплутує оригінальне запитання, і це не має значення, оскільки xibs збираються в перші моменти, коли ви збираєте додаток.
додано Автор codecaffeine, джерело
@CocoaFu Так, оновлена ​​відповідь :)
додано Автор Andreas, джерело

Існує різниця між файлами .xib (у Xcode) та .nib у програмі. Файли .xib - це файли xml і .nib - це двійкові архіви.

Розміри також різко відрізняються, в додатку у мене є .xib файл був 45,124 байт, але.

Крім того, більше файлів пір'я може бути хорошим дизайном, кожен пірог містить одну концепцію інтерфейсу.

2
додано
@codecaffeine Я не кажу, щоб використовувати перо через xib. Я кажу, що файли пір у програмі не є xml та меншими, ніж файли xib.
додано Автор zaph, джерело
Справа в тому, щоб не дивитися на розміри файлів zib в Xcode, щоб спробувати визначити вплив на розмір програми. @codecaffeine, які зміни ви хотіли б у моїй відповіді?
додано Автор zaph, джерело
Хоча це технічно вірно, майте на увазі, що Xcode збирає файли .xib у двійкові файли .nib, коли ви створюєте програму. Насправді, ви можете зробити це вручну (введіть "man ibtool" в терміналі, щоб побачити, як). Немає жодних причин використовувати файли .nib над файлами .xib, тим більше, що файли .xib краще відтворюються з контролем версій.
додано Автор codecaffeine, джерело
так, але це не має значення в додатку, тому що воно збирається до перо в будь-якому випадку. Особливо в контексті цього питання.
додано Автор codecaffeine, джерело
Я не думаю, що хтось дивився на розміри файлів xib в Xcode, щоб спробувати визначити вплив на розмір програми. Ось чому ваша відповідь заплутала мене. Це було вологою є будь-які пам'яті (або інші) проблеми з використанням багато перо. Котрий є не тому, що вони ліниво навантажені. Ваша відповідь на 100% правильна, але говорити про різницю між розмірами XIB і NIB, здається, не стосується питання.
додано Автор codecaffeine, джерело

Я не впевнений у цьому, але я думаю, що завантаження екземплярів об'єктів з файлів nib має невеликий обсяг оперативної пам'яті. Однак, коли об'єкти завантажуються, вони, ймовірно, споживають ту ж кількість оперативної пам'яті, що і "звичайні" екземпляри.

Тому я думаю, що це зводиться до складності цих файлів.

Знову ж таки, я не впевнений, так що не беріть моє слово для цього;).

0
додано
IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.