Як змінити та додати номер телефону до адреси BP незалежних даних зв'язку

я повинен змінити адреси незалежних кому даних для BP. Для отримання даних використовується: BUA_ADDRESSINDEP_COMMDATA_GET. Я шукаю будь-які функціональні модулі, такі як BAPI_BUPA_ADDRESS_CHANGE і BAPI_BUPA_ADDRESS_ADD, але для адресних даних, що не залежать від адреси. Або, може, ви можете сказати мені таблицю, де адресу магазину є незалежним телефоном та номером факсу?

дякую багато

1

2 Відповіді

Незалежні від адреси дані можуть бути оброблені такими функціями, як BAPI_BUPA_CREATE_FROM_DATA і BAPI_BUPA_CENTRAL_CHANGE. Подивіться на ці функції та пов'язані функції в тих самих функціональних групах.

2
додано
Залежно від конфігурації, партнер/група (не впевнений, яка з них більше) буде мати номер ВР як зовнішнє/внутрішнє призначення. Якщо ви надсилаєте номер BP, спробуйте без.
додано Автор mydoghasworms, джерело
Будь ласка, уважно прочитайте відповідь. Там я згадую також функцію BAPI_BUPA_CENTRAL_CHANGE. Це насправді в тій же групи функцій (BUBA_3).
додано Автор mydoghasworms, джерело
будь ласка, ще одне докладне ... BAPI_BPUA_CREATE_FROM_DATA, коли я використовую обов'язкові параметри та таблиці для додавання телефону, це повернення: зовнішній номер партнера 040034412D вже призначений партнеру 5100681536.
додано Автор Eddy_Screamer, джерело
якщо я використовую спочатку зареєстрований BUSINESSPARTNEREXTERN це дає мені помилку Бізнес партнер вже існує 5100681536 .. Отже, я думаю, BAPI_BUPA_CREATE_FROM_DATA тільки для створення всього про BP. Я повинен додати лише наявність незалежного телефонного номера до існуючого BP. будь ласка, у вас є ідеї, як це зробити? Тх багато лотів.
додано Автор Eddy_Screamer, джерело
вибачте, але я тільки новачок (новий у цьому), тому я не знаю, що ви маєте на увазі про "тієї ж групи функцій ..", може бути, якщо ви пишете мені кухарку .. :( .. як раз, коли ...
додано Автор Eddy_Screamer, джерело

Щоб додати або змінити дані телефону, скористайтеся параметром TABLES TELEFONDATANONADDRESS функціонального модуля BAPI_BUPA_CENTRAL_CHANGE .

*"  TABLES
*"      TELEFONDATANONADDRESS STRUCTURE  BAPIADTEL OPTIONAL
1
додано