JQGrid: Як я можу відобразити спеціальне повідомлення з сервера під час редагування?

У моїй програмі, коли я редагую запис з jqgrid, мені потрібно показати деякі серверні повідомлення у формі редагування (як це повідомлення вже введено)

Як це можна зробити?

0

2 Відповіді

Якщо ви зрозуміли, що ви правильні, ви хочете відобразити індивідуальне повідомлення про помилку або повідомлення про стан після подання форми редагування. У разі найважливішого використання правильного коду статусу HTTP, який можна встановити HttpContext.Current.Response.StatusCode . Якщо потрібно повернути помилку, відповідь сервера повинна містити певну помилку HTTP-коду. У випадку, якщо виклик errorTextFormat може бути використаний для форматування повідомлення. Якщо ви бажаєте використовувати повідомлення про статус відображення після успішної модифікації, ви можете скористатися зворотним викликом afterComplete .

У відповіді ви знайдете демонстраційну версію , яка демонструє, як можна ввести повідомлення про успішне форма. Демо демонструє успішне повідомлення замість зворотного виклику afterComplete , але я сподіваюся, що ви зрозумієте, як це можна зробити.

2
додано
насправді я зробив це з 'editrules: {custom: true, custom_func: myFunc}', дякуємо за відповідь
додано Автор Jeff Norman, джерело
@JeffNorman: Ласкаво просимо! Правила редагування : {custom: true, custom_func: myFunc} допоможуть вам здійснити перевірку клієнта , але errorTextFormat дуже корисно для сервера перевірка. Я використовую errorTextFormat у всіх формах jqGrid, які я зробив для своїх клієнтів.
додано Автор Oleg, джерело

спробуйте деякі моделі спливаючих варіантів, як діалогове вікно jQuery UI/jQmodel/Fancybox і т.д. Але все це плагіни на стороні клієнта, якщо ви оновлюєте значення сітки з java скрипта на стороні клієнта (через ajax), то ви можете використовувати це.

0
додано
var chat = new Chat();
var chat = new Chat();
642 учасників

Обсуждение вопросов по C# / .NET / .NET Core / .NET Standard / Azure Сообщества-организаторы: — @itkpi — @dncuug