Шаблони FDT: встановити вихідну папку як абсолютний шлях

Коли я встановлюю вихідну папку в FDT, це завжди реально для папки проекту, навіть якщо вона має передчуклубку ...

ex:/Користувачі/paolo/deploy створить папку в/User/paolo/my_project/Users/paolo/deploy

перше .... ЧОМУ ????? другий: чи є спосіб встановити цю папку як ABSOLUTE?

багато, окрім

0

2 Відповіді

Причина полягає в тому, щоб дозволити кільком розробникам розвиватися за тим самим проектом. Цей шлях зберігається в проекті. Якщо ви поділяєте проект за допомогою CVS/SVN, інші розробники повинні мати той самий шлях. Абсолютні шляхи - це погана ідея при розробці в команді.

Я не знаю, чи є спосіб змусити абсолютний шлях, але я сумніваюся в цьому.

Edit: I remember there was the possibility to attach an ant script to an run configuration to be executed each time the project is build. You might be able to write the ant script such that it copies the output files to an absolute directory.

1
додано
Так, це також так. Перевага під час спільного використання параметрів проекту також полягає в тому, що нові розробники швидко зростають швидше, оскільки їм потрібно менше робити все, щоб скласти/запустити все це. Але це питання думки.
додано Автор Arne, джерело
спасибі Арне. я буду копатися в завдання мурашки. До речі, ми зараз працюємо над командою з абсолютним шляхом без будь-яких проблем, оскільки ми ділимося проектами з git, але ми встановлюємо ігнорувати налаштування проекту ... кожен створює свій власний проект, і ми ділимось лише з кодом;)
додано Автор paolaccio, джерело

У вашій конфігурації запуску є вкладка для завдань Ant. Додайте скрипт мурашки після компиляції, ось приклад:


  
  
    
      
        
      
    
  

0
додано