Робочий процес Xcode 4 при роботі з декількома Dev

Я намагався знайти належний спосіб працювати з розкадруваннями, коли є багато розробників на одному проекті і не можуть знайти нічого корисного.

Перш, ніж розкадровки, ми б заблокували стрибок, використовуючи його, щоб переконатись, що інші не змінять одночасно. Таким чином, злиття конфліктів з кульками було досить рідко.

Але тепер, з розкадруваннями, я не бачу, що девіз блокування всього цього годину, перш ніж інший може працювати зі свого боку! І, звичайно, якщо двоє з них модифікують розкадрування, виникає конфлікт злиття. Xcode XML-файли не приємно об'єднувати і досить часто, об'єднання викликає проблему і фактично пошкодить файл, тому ми б хотіли уникати цих конфліктів.

Я хотів би знати, як інші народи справляються з цією проблемою? Який робочий процес використовує інша команда?

Дякую!

29
Ми використовуємо кілька розповідей, щоб вирішити цю проблему. Проте, ми намагаємось розумно розбити їх на певні подорожі для користувачів, щоб ми не просто використовували розкадровки так само, як ніби. Це добре питання, хоча!
додано Автор Scott Sherwood, джерело
Наразі ми вирішили не йти з розкадруваннями. Переважно, тому що ми створюємо прикладну карту додатків у omnigraffle, тому візуальна частина нам не дає реальної цінності. По-друге, вони пропонують мало реальну цінність у контексті багатопрофесійних розробників, але мають кілька недоліків: 1. Контролю над важкою версією (як ви вже згадували). 2. Не використовуйте iOS до 5 (це все ще більшість користувачів). 3 . Більшість програм не є лінійними
додано Автор Magnus, джерело
Я впевнений, що більшість команд бореться з цією проблемою, але для цього не існує жодного бездоганного чи офіційного робочого процесу. Я б дуже хотів дізнатися, як Apple керує цим своїми внутрішніми командами, це, безумовно, допоможе нам!
додано Автор droussel, джерело
Ми тільки почали використовувати Storyboards, а також працювали з проблемами з конфліктами та Git, особливо якщо члени команди не перебувають на однаковій версії Xcode. Я не зовсім впевнений, що Storyboards - це все, що вони роздуваються, щоб бути на цьому місці, але, сподіваюсь, з часом наш канал буде спускатися на файл розкадрування, і це не буде такою проблемою, як проект продовжується.
додано Автор Evan K. Stone, джерело
Ми також маємо таку ж проблему, сподіваюся, що нові функції Git XCode 5 допоможуть вам зробити це.
додано Автор Travis M., джерело

2 Відповіді

Формат файлів розкадрування суттєво відрізняється від попередніх форматів XIB, тому ви можете спробувати. Якщо у вас є реальні приклади змін, що спричиняють конфлікти злиття, які ви не можете легко вирішити, найкращим кроком буде розмістити помилки в Apple за адресою http://bugreporter .apple.com .

У розкадруваннях елементи, як правило, розміщуються в різних областях файлу, залежно від того, де вони розміщені на полотні, тому, якщо у вас є більші розкадрування, конфлікти можуть стати рідше.

5
додано

If I have a merge conflict I just open the file with the "Open As" and "Source Code" and take either the mine>>>> section or the section of the other collaborator.

1
додано
IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.